İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR4 domain 12 YTL

M

myopers

Misafir
- Domain Adı : icpin.org ( PR4 )
- Bitiş Tarihi : 18.09.2008
- Transfer Ücreti : Godaddy
- Registar : Godaddy
- Başlangıç fiyatı : 12 YTL
- Artırım miktarı : 2 YTL
- Hemen al : 30 YTL
- Açık artırma bitim süresi : Son tekliften 12 saat sonra.

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gpr si 3 almayı düşünürdümde açık arttırma devam ediyor diymi... yani pazartesine kadar devam ederse iyi

M

myopers

Misafir
gpr si 3 almayı düşünürdümde açık arttırma devam ediyor diymi... yani pazartesine kadar devam ederse iyi
@Beyaz

Zaten domainin 4-5 tane Backlinki var 2 tane PR4 ve 2 tane PR5 siteden linki var.

Link değişimi yaptığınız ve link satın aldığınız zaman backlinks sayısını istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz yani şimdiden GPR değerine bakarak yargılamasak iyi olur.Açık artırma 12 Saat sonra kapacaktır.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dayı 09.11.2007 08:20:43 msnden yazdım :D msnine baksaydın :) işten yeni geldim k bakma bugun halledelim bu işi msnden yada burdan pm ile iş bank olarak bilgilerini yollarsan dısarı cıkınca gondericem paranı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi