İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pr4 domainler güncellendi (18.03.2008)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr değerlerini nerde kontrol ettiniz hocam bende pr verilmemiş göründüde..
rrca-homework.com

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kontrol etmedim bir takip sitesine üyeyim genelde yanlış göstermez ama eğer yanlışsa kusura bakmayın.. 10 dolardan gidiyorlardı son 1 2 saat içine girmişlerdi bende almıcağım paylaşıyim dedim

yanlışlık olduysa tekrar kusura bakmayın..

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne kusuru paylaşımınız için teşekkürler olur öyle hatalar.. amaç önemli;) almadım ama teşekkürler..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben verdikden sonra 1 saat içinde hepsinin açık arttırması bitti o sebeple alınamıyorlar:)

bunlar 10 15 dolardan kapananlar yoksa hepsini yazarsam olmaz çünkü son 1 günde 10 dolardan 200 300 dolara fırlıyo çoğu domain:)

Tiberian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam ellerinize saglık sanal kartla bir an evvel girmek lazım bu siteye :)

Birde ben hala arama konusunda pr li bir secenek falan bulamadım..Bu konuda pm ile bilgilendirirseniz sevinirim.

Domainler adına yeniden tesekkürler..

Birde hocam acık arttırmada satılmayıp kalan site tekrar mı acık arttırmaya cıkıyor yoksa domain süresi doldugunda bosa mı cıkıyor?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tdnam godaddynin şirketidir gönül rahatlığıyla kredi kartı kullanabilirsin...

ayrıca sen prli bir arama seçeneği göremezsin ücretli bir işlem...

kalan domainler neoluyor bir bilgim yok bu arada unutmadan domaini aldıkdan sonra size aktarılması 5-7 arası zaman alıyor ve açık arttırma fiyatının üstüne reg ücreti ödeyip 1 sene daha uzatma zorunlulugunuz var unutmayın...

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

kalan domainler neoluyor bir bilgim yok bu arada unutmadan domaini aldıkdan sonra size aktarılması 5-7 arası zaman alıyor ve açık arttırma fiyatının üstüne reg ücreti ödeyip 1 sene daha uzatma zorunlulugunuz var unutmayın...

peki bu pr görme olayı için ne kadar nereye ödeyecegiz? ben epey iyi bi ücret ödedim bu iş için fakat pek hoş sonuç vermedi baska bir sitede..

Tiberian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Cevabınız adına tesekkürler hocam..Sanırım bu sirkette aynı yolu kullanıyor Snapnames..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zombie merak etme benim üye oldugum sitedeki bütün domainleri yayınlıyorum.. günlük çıkarabildiği bu kadar.. çok fazla bulamıyor.. hergün güncellicem unutursam pm at hatırlat:D

bu arada bugün güncellendi..

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almak istediğim domaini arttıran burdansa çıksın aradan:D

Teşekkürler firar

domainimi aldım:)

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birşey soracagım.. ödemeyi yaptım domain ne zaman gözükecek:S godady kullanmıyorumda

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orada kazandıgın domainler bölümünde gösteriyor..
muhtemelen 5-7 gün arası bir süresi var hesabına geçmesi için arttırma yaptıgın sayfada sözleşmede ayrıntı olucak...

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orada kazandıgın domainler bölümünde gösteriyor..
muhtemelen 5-7 gün arası bir süresi var hesabına geçmesi için arttırma yaptıgın sayfada sözleşmede ayrıntı olucak...

tamam teşekkürler 7 gün sonraymış bende sayfa yenileyip duruyorum nerde kaldı bu diye:D

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
godaddy ile iş yaptım yapıyorumda son derce güvenilir ama pr5 -6 gibi domainler yükseliyor hep. Bu arada belki 6-7 kredi kartımı bu firmada kullandım kesinlikle sorun çıkmadı ;) güvenerek iş yapabilirsiniz yani.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5