İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr4 forumda reklam Çoook ucuza

Yokmaç Khan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ForumVadisi sayesinde binlerce bilgisayar ekranında yerinizi almak ister misiniz?

Reklam Verme Koşulları
# Reklam verilmeden önce kimseye kaç hit göndereceğimizin garantisini veremeyeceğimiz için sonradan bu tür söylemler yapılmayacaktır.
# Reklam verenler gerekli olan banner kodunu vermek zorundadır, aksi taktirde reklam başlatılamaz.(Bannerınız yok ise belli bir ücret karşılığı talep edebilirsiniz.)
# Reklam başlama tarihi günün başlangıcı (00:00) olarak belirlenmiştir, reklam süresi yine (00:00) olduğunda sona erecektir.
# Reklam verecekler flash türünde banner hazırlayıp tarafımıza teslim edilebilir, banner boyutu maximum 30 kb. olmalıdır.
# Reklam ücreti gelmeden reklam yayını başlamaz, bu yönde yapılan teklifler geçersiz sayılacaktır.
# Reklam verenler bu kuralların hepsini kabul etmiş sayılır.

# Banka Havalesi veya EFT

ForumVadisi İstatistikleri
Konular: 320,505,
Üye: 114,167

Aylık Tekil Ziyaretçi Sayısı: 300000
Günlük Tekil Ziyaretçi Sayısı: 10000
125x125 veya 120x90 Sponsor
Forum içinde her ilk mesajın ardından gösterilmekte olan reklam mesajının avatar kısmıdır. 1 Adet boş alan mevcut
(Şuan yayınlanmakta olan Firefox reklamının alanı.)

Uzantılar: .gif, .jpg, hareketli .gif ve flash .swf
Dönüşüm: Yok
Aylık 110 Dolar

468x60 Banner Üst (Ana Sayfa)
Banner sitemizin ana sayfasında üst bölümde görüntülencektir. 1 Adet boş alan mevcut

Aylık 65 Dolar

468x60 Banner Üst (Bütün Sayfalar)
Banner sitemizin bütün sayfalarında üst bölümde görüntülencektir. 1 Adet boş alan mevcut

Aylık 90 Dolar

Kayan Yazı Sponsor Bağlantı
Menülerin alt kısmında bulunan kayan yazı alanının baş kısmında görüntülenecektir . 1 Adet boş alan mevcut

Uzantılar: Text (En fazla 60 karakter.)
Aylık 50 Dolar

NOT:
1. Reklamınız ödeme bizlere ulaştıktan sonra yayınlanmaya başlayacaktır. Yayınının başladığına dair e-posta gönderilecektir.

2. Reklamınızın bitimine bir hafta kala tarafımızdan konu ile ilgili e-posta gönderilecektir.

3. Kişiye özel reklam talepleri kabul edilebilmektedir. Seçeneklerimiz dışında kendinize özel reklam taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

* Ödemeler geçici olarak sadece EFT ile yapılacaktır

Site adresi : forumvadisi.com

reklam vermek isteyenler buraya cevap yazsınlar msn üzerinden konuşalım...

X

Xman

Misafir
Çook ucuz olan nedir detaylıca açıklarmısın, naçizane fikrim çook kazık olduğu yönündedir satış baltalama olarak algılamayın başlığa inanıp konuya girdim reklam verebilirim ucuzmuş maden dedim ve fiyatları görünce uçukladım, başlığınız oldukça yanıltıcı.

Yokmaç Khan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim reklam verdiğin site pr4 bu az bile frmtr 350 doalra alıyor...hiti bu kadar iyi...Bu siteye bu fiyat baya az..piyasayı biraz takip edersen dostum sende görürsün...

X

Xman

Misafir
Reklam vercem 20 gündür piyasayı takip ediyorum. prnin bnm için önemi yok önemli olan reklamdan hit sağlamak ve bu fiyat oldukça yüksek piyasaya göre ayrıca frmtr çok uç bir örnek, neyse hayırlı satışlar.

Yokmaç Khan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum

dostum bu sitenin sana saylayacağı üye ve hiti görünce zaten çok şaşırırsın...eğer kabul edersen fiyattada indirim yaparım...forumvadisi pr4 site sonuçta...süper katkı sağlar...

X

Xman

Misafir
468x60 Banner Üst (Bütün Sayfalar)
Banner sitemizin bütün sayfalarında üst bölümde görüntülencektir. 1 Adet boş alan mevcut

bu alan için 50 ytl verebilirim 1 aylığına.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5