İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr4 merak ediyorum...

izzetarpaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba, konu umarım doğru yerdedir.
Bilgisi olan arkadaşlardan şunu öğrenmek istiyorum;

http://www.izzetarpaci.com kişisel sitem. Yarım halde. Tamamen flash. Ama dün öğrendim ki PR4 olmuş...
Google neye göre 4 yapmış olabilir?
PR'si yüksek bir sitede de en azından haberimin olmadığı link'im de yazılı değil.

Fikri olan arkadaşların yorumları için şimdiden teşekkür ederim.

Edit: Şimdide başka bir siteden baktım PR 0 diyor. Bazıları 4 gösteriyor. Anlamadım bir şey :S

Starsailor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer bu animasyon mu denir, her neyse, tamamen size aitse, pr4 olması çok normal. sizin bilmediğiniz binlerce backlink aldığından eminim.çünkü ilgi çekici, başkalarıyla paylaşma isteği doğuran bir yapıya sahip.

flash değil de, berbat derece de kötü bir tasarıma(karmaşık renkler, menü yok, vs) sahip bir sitenin pr8 olduğunu görmüştüm. tek özelliği, berbat tasarımıydı. şu an hatırlasam linkini koyacaktım ve bir backlink de ben sağlamış olacaktım.sizin siteniz güzelmiş, başka bir yerde bu konu geçerse, sizinkinin adresini vereceğim.

bu şekilde backlinkleriniz artıyor ve pr4 oluyorsunuz.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
picassoyum galiba, oh ne güzel rahatça ortalığı kirletmeden resim yaptım,

güzel çalışma,

dincekara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam burdaki swf tasarımı sizmi yaptınzı yoksa hazır bir template editlememi gerçekten çok başarılı

LordSebo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben dahi msnde bi kaç arkadaşa söyleyesim geldi. flash çok hoş

izzetarpaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlar için teşekkür ederim.
Flash tasarım bana ait evet. Ama sitenin bütün güzelliğini oluşturan boyama efekti hazır bir koddu. Başka bir yerden elime geçmişti. Ben biraz oynama yaptım boyama mantığında o kadar. İsteyen arkadaşlarla da paylaşabilirim. Tabi sadece boyama efektinden bahsediyorum :)

Backlinkler bana mantıklı geldi. Google'a sürekli bakıyorum. Umarım bir gün index alır o sitelerden de görebilirim, aksi halde merakım devam edecek :)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
aynı durum bendede var yeni sayılacak kişisel referans sitem pr4 olmuş. Sanırım genel bir durum bu .

Bilgisi olan arkadaşlar varsa konuya açıklık getirebilirlermi nedir bu bolluk acaba
site adresi: www.pstasarim.com

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
aynı durum bendede var yeni sayılacak kişisel referans sitem pr4 olmuş. Sanırım genel bir durum bu .

Bilgisi olan arkadaşlar varsa konuya açıklık getirebilirlermi nedir bu bolluk acaba
site adresi: www.pstasarim.com

Üstteki olaya maruz kalmışsın sende cakirx çalmadan çırpmadan güzel özgün tasarımlar yerini ve PR ını buluyor...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Benim pagerankta 0ken 2,5 ayda linkimi eklediğim yerler ve blogumun içerik/görüntü kalitesi yüksek olduğu için pr4 oldu..

Rockipsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendeki google toolbarda senin sitenin pagerankını 2 gösteriyor :) var bi iş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5