İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pr4 pr5 pr6 link txt alinacaktir

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar arkadaşlar pr4 pr5 pr6 sitelerden link satin alacagim 50 adet link satin alinacaktir

pr4 20 adet
pr5 20 "
pr6 10 "

link satin alinacaktir not verecegim fiyat fix fiyattir üstü veya aşagisi yoktur güven ve ref veribilecek sitelere 3 aylık peşin geçilecektir txt .

pr4 : 10 ytl
pr5 : 20 ytl
pr6 : 40 ytl

link çöplügüne girmiş ve 10 adet link den fazla link çıkışı varsa sitenin
kabul edilmez + yabancı sitelerden kabul etmiyorum verdiginiz linki tamamen turkçe site olacaktir.

eklemeniz gereken kod

buradan online olarak yapilacaktir eklediginiz siteleri kontrol edip onay verilir ise ödemesi hemen yapilacaktir not yapikredi bankasi olursa sevinirim iyi çalişmalar herkeze

pm atabilirsiniz buradan sitelerinizi önerebilirsiniz

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm gönderen arkadaş reklam için ücret gönderildi yapikredi varsa online yapabilirim eft ler yarın sabah ancak oluyor .

son 20 adet link alacagim cevaplarinizi bekliyorum

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
konuyla ilgili öneri de bulundum. pm bakarsanız sevinirim

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uygun görülen siteler hakkında gerekli bilgi pm ile belirtilmiştir iyi çalişmalar

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son 10 adet link kaldi cevaplarinizi bekliyorum kaliteli siteler var ise ayrica görüşebiliriz .

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link alimini bitmiştir ilginizden dolayi herkeze iyi çalişmalar sağolun .

Bossek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapikredi den olan arkadaşlar ödemeleri yapildi eft yapilacak arkadaşlar sabaha kaldi :) iyi çalişmalar herkeze

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimki iş bankası. nasıl edecez ömer : ) linkini gönder pm at klasik msn muhabbetleri olmasın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5