İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR4 Siteden 2,3,6,12 Aylık Tanıtım Yazısı Fırsatı!!

siyahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar;

Öncelikle Genel Bilgileri Verelim;

Site Adresi: PM
Site PR: 4
Site İçeriği: Genel Blog
Site Yaşı: 1 Yıl 3 Ay

Hizmetimiz ve Fiyatlarımız Hakkında kısa bir bilgi verecek olursak;

2 Ay Tanıtım Yazısı Hizmetimiz: Maksimum 2 Link Çıkışı ve 150 Kelime : 15 TL (Mobil Ödeme İle Alanlara 12 TL Turkcell!)

3 Ay Tanıtım Yazısı Hizmetimiz: Maksimum 2 Link Çıkışı ve 150 Kelime : 20 TL

6 Ay Tanıtım Yazısı Hizmetimiz: Maksimum 2 Link Çıkışı ve 150 Kelime : 30 TL

12 Ay Tanıtım Yazısı Hizmetimiz: Maksimum 2 Link Çıkışı ve 150 Kelime : 50 TL

Referanslarımızdan kısaca bahsedecek olursak;

İstanbul'un en büyük anaokullarından birisi ile çalışmaktayız(tanıtım yazısı+link).Ayrıca webmastersitesi.com'dan 5 tane,wmaracı.com'dan ise 1 adet referansımız vardır...

Ödeme Şekilleri: Turkcell Mobil Ödeme,Havale

Şartlar ve Koşullar;

W.rez,A.ult,full indir,full izle,mp3,arkadaşlık tarzı siteleri kabul etmiyoruz.Ayrıca 2 den fazla link çıkışı olanlardan 1 adet link otomatik olarak eksiltilecektir.Tanıtım Yazıları buradan PM ile iletilecektir ya da uygun görüldüğü takdirde sitedeki iletişim kısmı kullanılacaktır.Tanıtım yazılarının 150 kelimeyi mümkün olduğunca geçmemesi gerekmektedir.

Ekstra Özellikler;

+150 Kelime: 10 TL
+1 Link Çıkışı: 5 TL

Türkiye'de Bir İlk!!

Bizden hizmet alan tüm müşterilerimizin sitelerinin durumlarını takip ediyoruz ve gerekli durumlarda onlara çeşitli ipuçları sunuyoruz.(Bir çok satış konumuzda müşterilerimize durum sorgulaması yapıyoruz.!

"Bunun hakkında detaylı bilgi için müşterilerimize sormanız yeterlidir..."

Saygı ve Sevgilerimizle...

Lütfen Ciddi alıcılar iletişime geçsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5