İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Pr4 Tanıtım yazısı+Animasyon+500k fb sayfada link paylaşımı

nuriavci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tanıtım Yazısı
+
Karakalem Animasyon
+
500k üzeri facebook sayfada link paylaşımı
=
100TL

Tanıtım Yazısı
Pagerank : 4
Google İndex : 5010
Alexa Ülke sırası : 13.866
Domain Yaşı : 8 Yıl 9 ay
Açıklama : 4-5 yıldır pr4 değere sahip, kişisel site kategorisinde yıllardır dmoz kaydı vardı, yakın zamanda dmoz dan silindi. Tanıtım yazısını kendim hazırlamıyorum, sizden gelecek özgün yazıyı yayınlıyorum.

Animasyon
Sosyal medyada ve internet sitenizde kullanabileceğiniz eğlenceli bir animasyon hazırlıyorum. Ortalama 1dk süreli, hd kalitede, karakalem çizim formatında hazırladığım eğlenceli animasyon ile web siteniz ve sosyal medya hesaplarınız daha renkli görünecek. Hazırladığımız animasyonlar özellikle sosyal medyada oldukça ilgi görüyor. Araştırırsanız benzer tanıtım animasyonlarının 150-200TL gibi fiyatlarla hazırlandığını göreceksiniz. Ben sadece animasyonu şimdilik 50TL' ye hazırlıyorum. Aşağıda örnek animasyonları görebilirsiniz. Daha fazla animasyon için pm atabilirsiniz. Animasyon için sizden site yada ürün ismi, logo, slogan, istediğiniz görsel ve video vb. bilgiler istiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=m5S-ILC7Eoc

https://www.youtube.com/watch?v=raFAytsSydM

Facebook Link Paylaşımı
500k üzeri organik beğeniye sahip, mizah içerikli facebook sayfamda istediğiniz bir linki paylaşıyorum. En az 48 saat süreyle linkiniz sayfamda kalıyor. Sayfa içeriğine uygun bir görsel kullanılması durumunda sitenize yüksek oranda ziyaretçi çekebilirsiniz. Sayfamda sadece link paylaşımını 25TL' ye yapıyorum.

Açıklama
Neredeyse sadece animasyonun yarı fiyatına hepsine sahip olabilirsiniz.

Pr4 Tanıtım Yazısı+Animasyon+Fb paylaşım = 100TL

Çalışma yapacağım site ve üyeleri seçme hakkım olduğunu belirtmek istiyorum. Özellikle facebook' ta kullanılacak görsel ve link için seçici davranacağımı belirtmek istiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi