İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr4 Tekil Hit Minimum 5000 Sanalhane Forumlarına Reklam Alıyorum.

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk önce şunu belirteyim Konu bana değil bir arkadaşıma aittir üyelik davetiyesi alamadığı için konuyu onun adına ben açıyorum..

reklamın alınacağı site forum sitesidir...

Toplistlere kayıt yaptırmadım sadece google analytics kullanıyorum eştreme tracking kodlarını bugün öğleden sonra koydum.

Google analytics Grafiğine tekil ve toplam sayfa gösterimine aşağıdaki resimden bakabilirsiniz
google6io.jpg

ilk Mesajdan Sonra = 60 YTL (468 x 60)
(günlük ortalama 60 bin görüntüleme)

Forum üst = 40 YTL (Sadece Ana Sayfada gösterim)(468 x 60)

Forum üst = 50YTL (Her sayfada gösterim) (468 x 60)

Forum Alt = 25YTL (Her sayfada gösterim) (468 x 60)

Günlük Tekil hit Ortalaması : 4500-6000 Direk hittir. Kayıtlı kullanıcı potansiyeli hitidir, havadan şişirme değildir.

ciddi olarak ilgilenenlerin

[email protected] adresine mail atmaları rica olunur..

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla benım bildiğim sanalhane çok iyi bir forumdur ama bildiğim kadarıyla daha yeni kapatıldı ve sahibinin bu aralar mahkemesi var:) bana gelen mailde öğle yazıyordu çok üzüldüm umarım reklamı alıp forumu kapatma gibi bi durum olmaz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5