İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış PR4 ve Altsayfaları PR'li Alexa 220K Blogdan Reklam +100 İmleme Hediye

Yenile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google Pagerank: 4
Seo Trustrank Değeri: 3.595
Gelecek Seo Trustrank Değeri: 4.314
Google Indexi: 5.450
Google Görsel Indexi: 2.570
Google Backlink: 1
Alexa Dünya Sırası: 220.006
Alexa Ülke Sırası: 3.229
Alexa Backlink: 213
Yandex Index: 4.449
Domain Yaşı: 1 yıl 9 ay

Alexa değeri her daim düşüştedir. Güncel İstatislikler için ;

Site Analiz - Trustrank

Sitenin Hiti ; 1,5K Civarı​

yk-hitbilgisikesik.jpg

İllaki benim sitemin istatisliği olmadığına inanacak olan vardır : http://www.yusufkisa.com/wp-content/uploads/2013/11/yk-hitbilgisi.jpg buda kırpılmamış ekran görüntüsü.

Sadece anasayfası pr 'li site değildir. Altsayfaları (güncellemeden önceki yayınlananlar) hemen hemen hepsi en az 1 olmak üzere pr değeri almıştır.
PR 'li altsayfa örnekleri : Örnek 1 - Örnek 2 - Örnek 3 - Örnek 4 (4.Örnek etiket sayfasıdır.) Siteden link aldığınızda google pagerank değeriniz altsayfalarımınki gibi artacaktır.

Sitede şuanda 6 adet link çıkışı vardır ve en fazla 15 adet çıkış olacağını garanti ederim. 16 adet link çıkışı gördüğünüz üzere ödemenizi iade ediyorum. (Git.php'ler dahil değildir ve taahhütüm sadece anasayfa için geçerlidir.)Bu da sitenin asla çöp bir site olmayacağının kanıtıdır. Aldığınız tanıtım ve reklamdan uzun süreler boyunca fayda sağlayabilirsiniz.

Kullandığım İmleme Sistelmeri (Ücretli)

1.) Thats WP ;

pro_price.png

thatswp.jpg

Yukarıdaki işaretli hesaplara imlemeniz gönderilir.

2.) http://www.r10.net/sosyal-link-bors...at-sinirsiz-gonderim-imkani-ozel-altyapi.html Eklentisi ile 100 imleme sitesine makale imlenir.​

________

Kesinlikle ve kesinlikle Cinsel, özgün olmayan ve yasa dışı tanıtım ve reklam kabul etmediğimden ileride siteleriniz benim yüzümden hiçbir ceza almaz. Sizlerin faydasına olması için elimden geleni yapacağım.​

________

Reklam Çeşitleri ;

1.) 90x90 Banner Reklam :
Sitenin sağ menüsünde görünür. Şuanda 3 adet boşta alanı bulunmaktadır.

1 Aylık 90x90 Reklam : 25 :tl
3 Aylık 90x90 Reklam : 70 :tl

2.) Text Link Reklam :
Footer bölümünde yer alır. Şuanda 3 adet yerimiz mevcuttur. Ayrıca Nekil Web Hosting için yaptığım gibi sağ menüyede eklenebilir onun için ekstradan ücret talep edilir.

1 Aylık Textlink Reklam : 20 :tl
3 Aylık Textlink Reklam : 60:tl

3.) Tanıtım Yazısı :
Sitenin ömrü boyunca ki kapatmayı hiç düşünmüyorum, sitede kalacaktır. Maksimum 3 adet link çıkışı yapılabilir. Mutlaka ve mutlaka özgün olmalıdır.

1 Adet Makale Reklam (Gönderici Yazar ise) : 25 :tl
1 Adet Makale Reklam (Benim tarafımdan yazılır ise) : 30 :tl

Önceki yazmış olduğum makalelerime reklamınızı yerleştirme : 50 :tl
Örnek : Adobe Flash Player makalemin olduğu sayfama reklam verirseniz 50 :tl 'dir.

Örnekler : 1 - 2 Örneklerin 2 'side PR2 almıştır gördüğünüz üzere.

4.) Sizin belirleyeceğiniz reklam alanları;
Sitemde reklam vermek istediğiniz bir alan var ise bunu tarafıma bildirebilirsiniz. Alan uygun ise ücreti ile beraber dönüş yapılacaktır.
______

Ödeme Yöntemleri ;
Garanti Bankası ve Misli

____

Siteye alacağım reklamlarda seçici olacağım. Hiç kimse bu konuda kusura bakmasın. Sonuçta daha önceden benden reklam alan kişiler mevcut. Onların zarar görmemelerini sağlamak benim görevimdir.
____

İletişim ;

Forum üyeleri PM Gönderebilirler.
Forum Dışı : yusufkisa_01 [@] hotmail.com

Yenile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
PM ile görüşülüp @umut37500; nickli üyeye 1 adet makale satılmıştır. Konu günceldir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5