İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış PR5 12 yıllık Resmi Yerel Gazete sitesinden A kalite tanıtım yazısı

Cagdas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi : (PM isteyiniz)
Sitenizin içeriği : Özgün yerel haberler,yemek tarifleri,sağlık makaleleri
Sitenizin pagerank değeri : 5
Sitenizin Alexa değeri :780k
Sitenizin Google İndex sayısı : 20.000
Sitenizin Hiti (Numerik olarak yazılması şarttır) : günlük 2500 tekil civarı
Sitenizin yaşı : 12
İstenen Ücret : 1 tanıtım yazısı 20 tl
Ödeme Şekli : İş bankası havale
Diğer Bilgiler: Link çöplüğü sitelerle bir tutmayın, herşeyden önce Resmi Yerel Gazete sitesi olduğunu lütfen unutmayın. Son 10 tanıtım yazısı anasayfadada görünecek. Ödemenizi yaptıktan sonra tanıtım yazınız (içinde maksimum 5 link) ile dilediğiniz görseli (dilerseniz sitenizin ekran görüntüsünü alıp bende ekleyebilirim) göndermeniz yeterli. Tanıtım yazısı reklamıyla satın alana çok yararı olacağı bir site.
12 yıldır her gün en az 10 özgün haber giriliyor Google'ın gözünde A kalite bir site.
Makaleniz anasayfada sağ blokta ve kendi kategorisinde yayınlanır yeni konu geldikçe aşağıya iner ama sitemizden asla silinmez.
Ödeme işbankası ve bilyoner ile yapılabilir.

Dip Not: Yayınlanacak tanıtım yazısının link verdiği site eğer illegal yani hukuki problem taşıyorsa ödemeniz geri yapılıp yazı silinecektir.

Saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5