İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pr5 siteye ücretli veya ücretsiz text reklam verebilirsiniz

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
adres: www.usearch.in
alexa değeri için tıklayın
pr:5

bütün önemli botlar tarafından günlük olarak taranmakta olan siteme text reklam almaya karar verdim. aylık ücret site başına 15 ytl. 3 ten fazla site için reklam vermeyi düşünürseniz site başına ücret 10 ytl ye inecek. ücretli olarak toplamda 15 site tanıtımı yapılacak. ve anasayfadaki dış ve iç bağlantı sayısı 30 adedi geçmeyecek şekilde olacak. dolayısıyla link spam a girmeyecek verdiğiniz reklam. ödemeleri sadece banka yoluyla almayı düşünüyorum.

ücretsiz link ekleme seçenekleri:
1- hit karşılığı text reklam: yüksek miktarda hit gönderebilecek 5 sitenin reklamı ücretsiz ve karşılıksız eklenecek. böylece biz hit aldıkça sizde rank kazanmış olacaksınız
2- çapraz değişimli text reklam: pr4 veya üzeri bir sitenizden sitemize text link vermeniz karşılığında bizde sizin istediğiniz siteye link vereceğiz. en fazla 5 siteyle bu değişimi yapacağız.

ps: illegal içeriğe sahip siteler link veremez.

bu reklam seçenekleri ticari amaçlı olmakla beraber hit ve pr garantisi sağlamamaktadır.

L

LyricsTurkCom

Misafir
lyricsturk.com günlük tekil 7000+ hit gerçek pr 4 dür. ücret olmadan link değişimi istiyorum uygunsa görüşelim

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
lyrics ve sertac konuyla ilgili pm attım her ikinize. detayları verirseniz iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5