İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pr6 dizine ekle

Downgentr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ekleyemedim mesela .
parametre sorunu çekiyorum :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben ekledim.Çokta basit.Sen eski pageranka bakmışsın heralde dediğin sayfa pr7 görünüyor..Soldaki ilk 2 bölüme üsttekine site adı veya kelime alttakine adres sağdan turkeyi seçin.Sağ alttakilerede üsttekine 1 yazın alttakinede spam code diye belirtilen uzun kalın yazıyı kopyalayıp add a basın..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu alakasız siteleri eklemek için oluşturulmuş bir e-sebil değil hosting sağlayıcıları listesi.

Bu tip spamlar forumda teşvik edilememeli, konuyu rapor ettim. Linkin silinip konunun kilitlenmesi icap eder.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu alakasız siteleri eklemek için oluşturulmuş bir e-sebil değil hosting sağlayıcıları listesi.

Bu tip spamlar forumda teşvik edilememeli, konuyu rapor ettim. Linkin silinip konunun kilitlenmesi icap eder.

Arkadaşlar cidden burası ISP listesi tutmaya çalışan bir sayfa; Ülke seçilip kayıt alınıyor. tamam sayfayı oluşturanlar incelemeden link kabul ediyor ama bu bir bilgi kirliliği. aynı şeyin sizin sitenize yapıldığını düşünün. herşey PR kazanmak değildir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5