İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr6 link veriyorum

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
VIP foruma açıyorum bilerek arkadaşlar, saçma sapan şeylerle uğraşmak istemiyorum, kimseyi takip etmek gibi bir huyum yok güvenebileceğim arkadaşlarla link değişimi yapmak istiyorum.
Şöyleki;
Ben size pr6 Türkçe bir sayfadan istediğiniz anchor ve açıklama, gerekirse yazı ile link vereceğim sizden istediğimse, içeriğinde bir yada aynı siteye ait birkaç link ekleyeceğim kendim yazacağım makale ve tanıtım yazılarını sitenizde yayınlamak bunun için forum sitelerini düşünüyorum hem onlara içerik sağlamışta olurum, eğer kabul eden olursa blog vs. tarzı sitelerede aynı şekilde çalışma yapabiliriz.
Her pr6 sayfama en fazla 5 link alacağım, link vereceğim sayfa bir blog sayfasıdır.
Herhangi bir pr değeri vs. aramıyorum sadece sitenizi görmek istiyorum aykırı siteler, kopya içerikten oluşan siteler haricinde her siteyi kabul ediyorum, linkler eklendiğinde "kayıt olduktan sonra görebilirsiniz" tarzı işlemler gören sayfaları kabul etmiyorum, nofollow tagı eklenen sayfaları kabul etmiyorum, eğer ilgilenen olursa pm ile bana sitelerinizi bildirebilirsiniz bende ekleneceğiniz sayfaları söylerim.

Bana ne faydası olur tarzı düşüncesi olan kişiler için şu şekilde bir denemede yapabiliriz, ben sitemde onlar için birkaç satırlık bir yazı yazarım istedikleri kelime için, eğer kendi siteleri ile ilgili problem yoksa birkaç gün içinde o kelimedeki farklılığı beraber gözlemleriz.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam bu değişim yaptığımız site mi yoksa farklı mı ? farklıysa blogum için görüşebiliriz.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Değişim yaptığımız site draga, her sayfadan vermeyeceğim bu seçenekte sen saklan :p

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
beceriksiz_acemi; daha öncede sormuştum sana ama cevap vermedin sen hani çok eskiden, 2000 lerde falan cehennem.com' da aynı nickte yazan arkadaşmısın? Birde ters mühendislik konusunda bir forum vardı orada da bir arkadaş vardı aynı kişiydi hatta benden makalelerini acemiler.net' de yayınlayabilirmiyim diyordu eğer oysan bu forumda en eski tanıdığım kişi sensin, matematikçiydi o arkadaş öyle hatırlıyorum oysan ihtiyacın varsa vereyim link problem değil :p

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş bu teklifin cazip geldi bana
reklamıyla ilgilendiğim arkadaşlar var (birden fazla konu var elimde) konulu siteler....
bana özelden elinizdeki konuları yazmanız mümkün mü?
hangi konulardan link istiyor ve hangi konulardan link verebileceksiniz

saygılarımla

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
yasadışı illegal içerik olmadığı sürece tanıtım yazısını pr3 sevgilerimle.net te yayınlayabilirim. Uygunsa dönüş yaparsanız sevinirim.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Mantık şu arkadaşlar, farklı ip adreslerinden sitelerime yada sitelerinize backlink sağlayabilmek.
Ben bunun için ana sayfası pr5 olan, birçok alt sayfası pr6 olan sitemi gözden çıkardım burada siteleriniz için gerek makale içi gerekse direkt link şeklinde yayınlama yapıyorum, herhangi bir zaman sınırı, sayı sınırı yok, yani siz bana 100 makale gönderirseniz 100 makaleyide yayınlarım sitemde bende size sitelerimle ilgili makaleler gönderip sitenizde yayınlatmak istiyorum.
Aslına bakılırsa 50 kişi bu şekilde yardımlaşsa, herkesin ilgi alanları farklı konular olsa ben öyle sanıyorumki bu 50 kişinin siteleri çok iyi yerlerde olur.
İlgileniyorsanız pr değeri falan aramıyorum, sadece sitelerde yasa dışı birşey olmasın, absürt olmasın, bu kadar.
Footer linkleri vs. bu tarz birşey istemiyorum sitelerim için.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bunun yanında benim sitem çöp site değil, yani bu tabire uyacak siteler olmasın eğer sizin içinde faydalı olmasını istiyorsanız. 1 sitemizi gözden çıkaralım birşey kaybetmeyiz bende bu mantıkla bu domaini gözden çıkardım.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Siteleriniz için katkıları vs. konusundaysa bu şekilde yardımlaştığımız arkadaşlarla bir haftaya kadar sanırım birşeyler belli olur, görüşlerimizi yazarız dileyende katılmaya devam eder.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bugün aldığım mesajlarda şunu gözlemledim arkadaşlar, insanlar birbirine güvenmiyor, benim yaptığımı tüm arkadaşlarla yapalım, dediğimde herkese çekingen davrandı kimse birbirine malesef güvenmiyor.
Halbuki yaptığımız davranışta kesinlikle başarılı sonuçlar alabiliyoruz, geri dönüşümlerinin kaliteli olduğunu gözlemleyebiliyorum ama dediğim gibi insanlar birbirine güvenemiyor...
Amaç sadece farklı ip adreslerinden partnerler bulmak ama üzücü işte ne bileyim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
merhaba yazılarınız teknoıloji ile alakalı ise teknoloji blogumda isdediğiniz kadar yayınlayabilirsiniz birde detayları özel mesaj olara alabilirmiyim?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
TrDownload her türlü konuda sadece teknoloji değil, ağırlık turizm olmasına karşın teknoloji sağlık vs. gibi konularda var büyük çoğunluğu kurumsal müşterilerimdir saçma sapan sitelere link vermeyeceğinizi garanti ediyorum sadece. Ancak dediğim gibi sadece tek konu üzerinde siteler değil...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5