İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR6 ve üzeri kaliteli domain ve siteleriniz alınır

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Başlıkta yazdığı gibi PR6-7-8 domainler veya web siteleri arıyorum.

Aşağıdaki şartlara uyan satılık varsa detayları "pm" den gönderin.

Domain valid pr olmalı

Hiç bir yerden ban yada başka bir sorunu olmamalı

Backlinkler kaliteli ve sağlam olmalı

Domain adı kısa olmalı

Sadece .com - .net - .org ( Diğer şartlar tutuyorsa faklı uzantı içinde görüşebiliriz)

5 yaş ve üzeri

Öncelik Turizm, seyehat, otel motel vs.. olmakla birlikte diğer categorilerde olur ( absürth, hek, marez vs.. hariç )

Bu şartlar çerçevesinde domain yada site hakkında detaylı bilgi (hiti, ne zamandır sizde domain, PR geçmişi nedir, kaç kez içerik değişti neler kuruldu vs..) ve mutlaka fiyat verrseniz sevinirim.

Bütçe sorunu yoktur yeterki aradığım özelliklerde, kalitede olsun ve fiyatı makul olsun. ( Ucuz domain aramıyorum, Kaliteli domain arıyorum )

Hayırlı işler dilerim.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
aradığın özellikle PR6 neysede

PR7 / PR8 Türkçe site / domain bulman zor gibime geliyor
heleki PR8

Yurt dışı olabilirmi PR8 için

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
aradığın özellikle PR6 neysede

PR7 / PR8 Türkçe site / domain bulman zor gibime geliyor
heleki PR8

Yurt dışı olabilirmi PR8 için

Türkçe şart değil, hatta yabancı daha işimize gelir. Bi tane çok sağlam pr8 bulduk ama rayicinden çok fazla istiyor.

Bu arada;

Öncelikle yabancı olmak üzere Jenerik (populer jenerik olacak), kısa, .COM, yaşlı + PR li Tüm bu özellikleri aynı anda taşıyan elinizde, tanıdığınızda yada sağda solda gördüğünüz olursa haberimiz olsun. Sıradan, uzun, abuk subuk yada typo jenerik istemiyorum. Populer olacak Örnek: internet, school, tour, item, coffee vs..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5