İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pr8 Türk Web Sitesi

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi kapatmışlar snaırım, google ile irtibat halinde oldukları belli :d

MMIstanbul / Resmi Adobe Kullanıcı Grubu

ChipOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar nereden torpilliki :))) linkleri acaba nereden aldılar merak ettim şimdi :D

veliAhd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önemli olan o değil ki :)
pr3 site neden 5. sırada iken pr4 site neden 6. sırada?
normal mi bu. Neden herkes backlink kasıp duruyor ki sanki. Bunların aramadaki sıra ile hiçbir alakası yok arkadaşlar. Google artık sizi tanıyor ve ona göre sonuçlar çıkartıyor.
Sanırım bu sayfayı ziyaret eden herkes aynı hattı kullanan (ip aynı) fakat farklı bilgisayarlardan aynı aramadan farklı sonucun çıktığını görmüştür. Biraz fikir yürütmeye ne dersiniz...
pr8 olmuş çok iyi ama artık pr gereksize benziyor bence.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önemli olan o değil ki :)
pr3 site neden 5. sırada iken pr4 site neden 6. sırada?
normal mi bu. Neden herkes backlink kasıp duruyor ki sanki. Bunların aramadaki sıra ile hiçbir alakası yok arkadaşlar. Google artık sizi tanıyor ve ona göre sonuçlar çıkartıyor.
Sanırım bu sayfayı ziyaret eden herkes aynı hattı kullanan (ip aynı) fakat farklı bilgisayarlardan aynı aramadan farklı sonucun çıktığını görmüştür. Biraz fikir yürütmeye ne dersiniz...
pr8 olmuş çok iyi ama artık pr gereksize benziyor bence.

Aynen katılıyorum, google hergeçen gün sistemini geliştiriyor, bizler bunu nekadar takip edebiliyoruz ? birçoğumuz 2005-2006 yıllarından kalma bilgilerle hareket ediyoruz.

bazı sitelerin taşları oturmuş, pr8 de olsa aramalarda rolu pek yok

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen katılıyorum, google hergeçen gün sistemini geliştiriyor, bizler bunu nekadar takip edebiliyoruz ? birçoğumuz 2005-2006 yıllarından kalma bilgilerle hareket ediyoruz.

bazı sitelerin taşları oturmuş, pr8 de olsa aramalarda rolu pek yok
Ancak bunu kabul etmek birçok kişinin işine gelmiyor.
Çünkü pr4-5-6 sitelerden link satarak gelir elde ediyorlar :)
Hayırlısı olsun, ne diyelim...

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi ki hak ediolar bizim konumuz hakediolar veya haketmiolar tartismasi deil ki...

darisi basimiza diyoruz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi