PR9 .com Domain 50 tl

linelywolf

0
İyinet Üyesi
Katılım
30 Kasım 2013
Mesajlar
126
Reaction score
0
Konum
Gaziantep
Domain Adı : pm ile.
Kayıt Tarihi : ( 10.12.2014 )
Bitiş Tarihi : ( 10.12.2015 )
Registar Firması : (İhs telekom )
Sabit fiyat: 50 tl
Notlar :

Bir tanesi pr5 bir tanesi pr4 olan domainler satılıktır toplam fiyatı 50 tl ödeme yolu paypal bitiş tarihleri ikisininde 10.12.2015 dir, pr4 olan domain proje ve şirket ismi olarak kullanılabilir pr5 olan site aranan hit 10m sonuçlu keyword bir kelimedir domain için ciddi alıcılar pm istesin..

Pagerank Nedir ?

Sitenizin google da daha sık aralıklarla index lenmesidir, buda daha yüksek bir hite ve daha iyi kazanca neden olur,

Pagerank yani “Sayfa Değeri”, Google’ın site sıralamasında kullandığı algoritmanın sonucu sitenize verdiği değeri gösteren basitleştirilmiş 0′dan 10′a kadar olan bir değerdir. Bu değer genel olarak özgün bir içeriğe, sayfaya verilmiş bağlantılara ve bağlantı veren sayfaların kalitesine bağlı olarak değişir. Pagerank, değer olarak sitenizin Google tarafından arama sonuçlarında sıralanmasını ve Google tarayıcısının sitenizi kontrol etme sıklığını etkiler.

Bu sistemde, bir site dışarıdan çok link alıyorsa bu sitenin içeriği iyidir düşüncesi ile site pagerank değeri alır. Sitenize link veren sitenin içeriğinin kaliteli oluşu, o siteninde aldığı link sayısı, sitenin popülerliği ve pagerank değeri link verilen sitenin pagerank değerini oluşturmada bilinen çeşitli etkenlerdir. Pagerank değeri yüksek olan siteden link almak pagerank değeri düşük olan siteden link almaktan çok daha iyidir. Google bilinen ve gizli tutulan bir çok etkeni bir denklem haline getirerek o sitenin pagerank değerini belirler.

Pagerank Değeri Ne İşe Yarar ?

Pagerank değeri sitenizin kalitesini ortaya koyan bir göstergedir. Google arama sonuçlarında yapılan aramaya göre en kaliteli siteyi sonuçlarında ilk sıralarda gösterir. Buda yapılan aramalarda pagerank değeri yüksek olan sitenin daha üst sıralarda cıkması anlamına gelir. Pagerank değerinin yüksek olmasıyla birlikte siteniz daha çok ziyaretçi çeker. Böylelikle sitenizi bilmeyen internet kullanıcıları yapılan aramalarda sitenizi ziyaret eder. Ayrıca Pagerank değeri yüksek olan sitelere google örümcekleri daha çok gelir. Böylelikle anlık sayfa güncellemeleriniz daha hızlı googlede listelenir. Tüm bunlar daha çok ziyaretçi, daha çok hit ve daha çok kazanç anlamına gelir.
 

speedsunucum

0
İyinet Üyesi
Katılım
21 Ekim 2014
Mesajlar
112
Reaction score
0
cevap

Cevzp yazildi

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:01 --

Cevap beklenior
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst