İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PR9 Facebook sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bir adet facebook sayfam var. Bir aralar açmıştım. Bikaç video falan eklemiştim. 80 kişi beğenmiş. PR değeri 9 olmuş. Bi faydası varmı ki:) Ve ilk kez bir sayfanın bu kadar yüksek pr değeri aldığını görüyorum.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Bendede varmış pr 9 - 4 - 5 sayfalar link eklesek sürekli olurmu ki faydası ?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
aha! yeniçeri sen nasıl bir aydınlanma yarattın bizde yahu :D şimdi sayfa reklam fiyatları uçar demedi demeyin. Sayfa reklamlarında yeni dönem pr5 sayfadan ömürlük bağlantı reklam :D

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
O zaman ben köşe oldum. Sayfadan link satışı yapsam, sanırım aylık 500 Tl isterim site başına :D

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Google artık facebook'ddaki yazıları da indeksleyecek diye bir yazı okumuştum o zaman gerisini siz düşünün :)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Yapacaktır Yeniçeri valla hadi yine iyisin :) Allah bereket versin diyelim şimdiden :)

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Konuyu kilitleyin sayfa reklam fiyatlarında %100 lük bir artış göründü :) :deli

google facebook indexlerse yaşadık .)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Facebook sayfalarının pr değerleri pagerank kontrollerde ayrı mı değerlendiriliyor? Yoksa facebook kendisi bir değer mi atıyor?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Facebook sayfalarının pr değerleri pagerank kontrollerde ayrı mı değerlendiriliyor? Yoksa facebook kendisi bir değer mi atıyor?

Benim eskiden kullandığı bir sayfaya baktım biri 0 bile değil. Diğeri 0 :) hepsi ayrı değerleri vardır. Sitemizdeki her konu kategori nasıl pr değerleri farklı ise bu da farklı nitelendirilir herhalde öyle düşünüyorum

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306

Bu konunun facebook ile bir ilgisi yok. Google kendisi veriyor bunu. Ama facebook sayfalarına davrandığı kadar, sitelere bonkör davranmıyor. Google'ın bu sayfalara fazla pr değeri vermesinin, facebook'a verdiği değerin etkisi büyük bence.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Benimki 5
Seninki 9

9+5=13
sağdaki üçü sildiniz, ne kaldı? 1
9 ve 1, toplayın ne eder 9+1=10
şimdi, benim 5'ten 1'i çıkarın ne etti? 5-1=4

şimdi bu 4'ü ve 10'u çarpalım ne yapar? 4x10=40 yapar ve iyinet'in kuruluş yıldönümü!!!!

erkolay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Basit göstergeler her facebook sayfasını Pr 9 olarak gösteriyor.

Seoquake ile bir sonucuna bakın. Sonuç hala sitenizin çok üzerindeyse, siteniz için çok iyi bir backlink olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5