İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Professiyonal Kendi Siteni Tasarla Hemde Çok Kolay

oscommerce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gunumuzde artık web sitesi yapmak veya yaptırmak artık cok kolsaylastı. Hatta wordpress tam anlamıyla aldı basını gitti. Yani Kurumsal Tasarımlar dediğimizde aklımıza wordpress geliyor ee tabi joomlayıda unutmamak gerek.
Neyseki artık kendi siteniziartık fazla maliyet ödemeden daha rahat yapabilceğiniz bir sistemden bahsedeceğim size. Dreamweawer tarzı bir programdır. İster kodlamalar ile yapın isterseniz surukle bırak ile o kendisi kodlasın siz kodlamalarına bakarak kod yazımınız gelişsin ve Eğitim videomuzda cabası yanında. Peki ne kadar sürede öğrenirsiniz. Söyleyeyim 1 haftada professiyonal bir tasarım yapmaya baslayacaksınız. Mantıgını çok rahat kavrayağacanız bir sistemdir.

Skypeden Gerekli kısımlarıda detaylıca anlatılcaktır.

Eğitim seti için : Tıklayın

İletişime geçmek için mesaj bırakabilirsiniz.

iletişim: 0554 8687961
mail: [email protected]
web site: www.bostanbilisim.org
-----------------------------------------------

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5