İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel 3D Tanıtım videosu, Tanıtım filmi yaptırın fark yaratın!

Cagdas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

1 seneden fazladır "Adobe After Effects" programı üzerinde çalışıyorum. 3 boyutlu videolar görsellik olarak her zaman ilgimi çeken bir iş olmuştu. Ve bu merakımı işe dökecek kadar tecrübe edindiğime inanıyorum. Bu başlık altında bir ilki gerçekleştirerek "3D (3 boyutlu tanıtım filmi)" hizmeti vermeye başlıyorum.

Facebook, twitter, youtube gibi video paylaşımının üst seviyede olduğu günümüzde sitenizi veya şirketinizi 3 Boyutlu, görenin "helal olsun kaliteye bak" diyebileceği bir video tanıtım reklamı sayesinde rakiplerinize artistik bir çalım atabilirsiniz.

Size sunduğum hizmet şu şekilde olacaktır; Bu After Effects platformunda insanlar hazırladıkları 3D video templatelerini satmaktalar. Ben buradaki template(şablon) seçiminden sonra o template üzerinde çalışma yapıp sizin bana gönderdiğiniz videoları (şirketinizin videoları olabilir, ürünlerinizin videoları olabilir, dizilerden kesitler olabilir, filmlerden kesitler olabilir aklınıza video uzantılı ne geliyorsa olabilir) , gönderdiğiniz resimleri (ürün resimleriniz, websitesi screenshotlarınız, yazılım screenshotlarınız, aklınıza görsel olarak ne geliyorsa olabilir), gönderdiğiniz slogan ve videoda yer almasını istediğiniz yazıları montajlayıp efektlere uygun hale getirip istediğiniz şekilde render(istediğiniz video uzantısı halinde çıktı almak, HD dahil) edip size sunuyorum. Müzik olarak istediğiniz müziği videonun arkaplanına ekliyorum, eğer dublaj şekilde tanıtım yapacaksanız bu işi yaptırabileceğiniz sesi güzel güzide arkadaşlarımız mevcut bu konuda aracılık görevi üstlenerek anlaşmalar yapabilirim talebe göre.
Özellikle özel şirketlerin / Dizi sitelerinin ve Film sitelerinin özellikle bu tarz bir giriş videosu sayesinde akılda kalıcılığı sağlamak ve fark yaratmak isteyeceklerine eminim.

Birkaç örnek video linki vermek istiyorum;
Orjinal template dosyası burada benim yaptığım hali ise burada
Örnek templateler;
Örnek Template 1
Örnek template 2
Örnek template 3
Örnek template 4
Örnek template 5

Tanıtım için ilk 10 müşteriye bu hizmet 500tl'ye verilecektir. Referanslarımı arttırmak istediğim için bu indirimi uyguluyorum. Daha sonra ücreti 1000tl'ye çıkacaktır. Bu işi Türkiye'de yapan firmalar 5000tl'lerden açıyorlar kapıyı videonun dakikasına görede bir araba fiyatına kadar çıkabiliyor bilginize..

Kesinlikle ödemeyi önce alıp daha sonra işe başlıyorum, malumunuz videoyu bitirdikten sonra müşteriye gösterebileceğim her platformdan videoyu indirip sonra ödemeden kaçma ihtimali var. Bu riski göze alabilecek kadar az bir emek olmadığı için takdir edersiniz ki "önce ödeme sonra iş" sistemini uygulamak durumundayım.

İş süresi videoya göre değişmektedir, maksimum 1 hafta sonra videonuz size teslim edilecektir. Gecikmeler ve verilen sözde durulmaması durumu olmaması için aynı anda iki iş alınmayacaktır, ödemenizi işinize başlayacağım gün talep edeceğim sizden.

Ödeme : Paypal, İş bankası şeklinde iş başında ücretin tamamı şeklinde yapılacaktır.

Not: Yaptığım işin yasal olmayan hiçbir boyutu yoktur AE CS5 yazılımım orjinal lisanslıdır(1000$ lisans parası ödedim), kullanacağım templatelerin hepsinin lisansı alınacaktır kesinlikle mareze karşıyım, dilerseniz template seçimini benim zevkime bırakabilirsiniz veya dilerseniz kendiniz verdiğim template sitesinden seçebilirsiniz.

Aklınıza takılan bütün sorularınızı zevkle cevaplandıracağım..
Saygılarımla..
Çağdaş

R10.net Referanslar
bizim site içinde bir çalıştırma yaptırdık umarım hayırlısı olur sağolsun cağdaş bey cok ilgili ve alakalı tekrardan burdan kendisine tşk ediyorum...

yapılan video linki : http://www.youtube.com/watch?v=3GeGyI20_2w

NoftNET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurumsal firmaları en iyi anlatan argümanlardan en etkilisi şüphesiz tanıtım filmidir. Her firmanin kendini anlatan tanıtım filmi olması gerekir firmalara ait tanıtım filmleri bulunmuyorsa bu güvensizliğe kadar gidebiliyor tanıtım filmleri kadar tanıtım filmi seslendirmede artık önem arz eder hale geldi tanıtım filmini seslendiren kişinin bay veya bayan olması kadar ses kalitesininde bir o kadar önemi bulunmaktadır. özellike tanıtım filmi seslendirme http://tanitimfilmim.com/tanitim_filmi_seslendirme çalışmaları için erkek ses daha uygundur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5