İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Anahtar Kelime Analizi Çok Uygun Fiyatlara

SirDeviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle uygun kategori bulamamam nedeniyle konuyu buraya açtığımı belirtmek isterim.Eğer hatalı ise moderatör arkadaşlardan taşımasını ve uğraştırdığım için kusura bakmamalarını rica ederim.

Neden Profesyonel Anahtar Kelime Analizi Yaptırmalıyım
  • Uygun anahtar kelimeler türetmek
  • Seo çalışmanız için gereksiz keywordsler kullanmamak
  • Kolay ve hit getirebilecek kelimeler bulmak
  • İlk 10 sıradaki rakip analizini yapmak

Bu Hizmet Bana Ne Sağlıyacak
  • Niche Kelimeler Bulabilirsiniz
  • Hit getirmeyen kelimelerle uğraşmassınız
  • Adwords anahtar kelime aracı gibi şişirme rakamlar yerine daha net rakamlar bulursunuz
  • Kelimelerden tıklama başı ortalama alıcağınız adsense gelirini görürsünüz.
  • Kelime ile ilgili Google da bulunan toplam sayfa sayısını görürsünüz.
  • İlk 10 rakip sitenizin yaptığı bazı basit on page seo yöntemlerini görürsünüz.
  • İlk 10 rakip sitenizin yaptığı sayfa ve domain bazlı backlink sayılarını görürsünüz.
  • İlk 10 rakip siteniz eğer edu/gov sitelerden backlink almışsa bunların sayılarını görürsünüz.
  • Eğer o alanda yeni bir site açacak iseniz 10 adet kelimeniz seo uyumlu domain önerisi yapılır.

Hizmetin Ücreti Nedir?
  • İlk 15 kişiye özel referans olması amaçlı çalışma başı 10 tl olarak hizmet veriyorum.
  • Ödeme şimdilik sadece misli.com üzerinden yapılır.
  • İtradesi yüksek olanlardan iş sonu düşük olanlardan iş başı alınır.
  • Rapor max 1 gün içerisinde excel dosyası olarak verilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5