İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel bir portal scripti?

zulfikar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar görünüm olarak myneti anımsatan görselliği ön planda olan bir portal scripti arıyorum.elinde olan veya yazabilecek arkadaşlarla görüşebiliriz.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hazırı yoktur kimsede sanırım. Tavsiyem istediğiniz scriptin detaylı özelliklerini yazmanız. Sadece mynet açıklayıcı bir kavram değildir. Ki bu durumda kişilerin size 60 bin dolar ve daha fazla bir fiyat çıkarmaları mümkündür, diğer bir ihtimalle coder arakdaşlar dikkate almaz sizi.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yazılacak sitenin içerik ve bütce konusunda detaylı yazarsan daha rahat olur

destshop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır bir virus gibi birşey yoktur. Kodlarını inceleyebilirsiniz kaynak kodun yardımıyla.

zulfikar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar özellişk olarak: resim,video,firma rehberi,haber,oyun,aile,seyahat...vs gibi yanlış anlaşılmasın mynet gibi e-mail dağıtımı gibi büyük proje değil sadece mynet tarzı görünümlü hoş menülere sahip bir script istediğim.php olursa daha iyi olur tabi

zulfikar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet forumda bir tane script var fakat arkadaşın BURADAKİ konu kilitlenmiş. Güzel bir scriptmiş..özel mesaj da atamıyorum ...neden mesaj atamıyorum acaba? bir mesaj sınırlaması mı var?

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buyur arkdaşım demonun resminden adamın yerini buldum :D .Demonun resmine bakarsan en altta Burak Eşkin yazıyor.Google dan da araştırısan "Burak Ekşin" diye demo çıkıyor.

Demo : http://www.turkchat.ch/index.htm
Demo : http://balsohbet.net/index.htm

Böyle Birkaç site daha var.
Yalnız bu adam hakkında olumsuz yorumlarda var :
http://www.ircforumlari.net/loft-burak-eskin-dolandirici-asker-harcligi-topluyor-t51036.html?
http://www.google.com.tr/search?hl=...resnum=0&ct=result&cd=1&q=burak+eşkin&spell=1

zulfikar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgiler için teşekkürler arkadaşlar evet arkadaş hakkıındaki yorumları okudum işin garibi scriptine php diyor ama php den eser yok.neyse bu scriptte işimize yaramayacak anlaşılan

256renk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sıfırdan birşeyler çıkartalım diyorsan msn adresim verim ekleyin görüşelim. Tabi fiyat yüksek olur bu tarz bir uygulama için. msn:[email protected]

TURK_CH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LOFT BIR SAHTEKARDIR

arkadaslar Loft denilen sahistan kesinlikle tasarim almayin bu sahis ismi burak eskin dir.Benim arkadas bundan tasarim almisti bende buna siparis verdim odemeyide yaptim fakat bu serefsiz sahis benim illaki gerek diye benden domain sifrelerimide aldi irc sifrelerimide ve degistirmisti tum bilgileri site tasarimimida yapmadi ama amacina ulasamadi isvicrede oldugum icin burda guvenlik cok saglam tr de olsaydim sitem elden gitmisti sakin ha is yapmayin kim diyorsan burak ben TURK www.turkchat.ch bu tasarimi arkadasa yapmis ve tek sana satiyorum diye satmisti bende arkadasdan kopy yapip degisiklikler yaptim 200 ytl haram olsun sana.. osman rasim cocugu

zulfikar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ben de araştırdım ve arkadaşın sattığı scriptin html olduğunu gördüm hiç html ile portal scripti olurmu Allah aşkına? ama hakkını vermek lazım haftalarca uğraşmıştır onu yapabilmek için:):)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5