İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Bir Site Sahibi Olmak İster misiniz? Wordpress SEO ile Trafiğinizi Arttırın!

CoaX

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar.
Yaklaşık yirmi yıllık bir webmaster geçmişim bulunmaktadır. Bu süreç içinde bir çok web sitesi yaptım. Bunların haricinde öğrencilerim, destek verdiğim ve sorunlarını giderdiğim bir çok arkadaşımıza da yardımcı oldum.
Artık bir webmasterin sitesine hit getirmesi için wordpress tabanlı bir sitesi varsa, A'dan Z'ye her şeyi öğreterek doğru yolda ilerlemesini, sitesinin hitlerini katlamasını ve SEO çalışmasını kendisinin yapması için öğretici bir canlı destek sunmaya karar verdim.
Bu desteği, whatsappdan benimle iletişeme geçerek teamwiev programıyla sesli olarak online vermeyi amaçladım.

Neler öğreneceksiniz?
  • SEO Nedir?
  • SEO Uyumlu Tema Nasıl olmalıdır?
  • SSL / HTTPS Yönlendirmesi Önemi nedir?
  • Www Siteye Etkisi Nedir?
  • Kalıcı Bağlantı Ayarları (SEO dostu URL) Nasıl Yapılır?
  • Anahtar Kelime Araştırması Nedir? Nasıl Yapılır?
  • WordPress SEO Eklentisi Nasıl Kullanılır?
  • Web Sitesini Arama Konsoluna Gönderme Nasıl Yapılır?
  • Robots.txt Dosyası Oluşturma
  • SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?
  • SEO Uyumlu Görsel Optimizasyon Nasıl Yapılır?
  • İç linkleme / Sayfalar Arası Linkleme Nedir_ Nasıl Yapılır?
  • Uzun Kuyruk anahtar Kelimeler Nedir? Nasıl Seçilir?
  • Sitenin Hızını Arttırmak için Neler Yapılabilir?
  • Kaliteli Backlinkler Nasıl ve Nereden Alınmalıdır?
  • Benzersiz Meta Açıklamaları Nedir ve Nasıl Yapılır?
  • Meta Açıklamaları Nasıl Olmalıdır?
  • H Etiketi – Heading Etiketleri Kullanımı Nedir ve Nasıl Olmalıdır?
  • Dış Linkler için Nofollow Kullanımı Nedir ve Nasıl olmalıdır? (Örnekler)
  • Zararlı SEO Tekniklerinden Kaçınmanın Yolları
Tüm bu bilgileri sitelerinizde uyguladığınızda ana anahtar ve anahtar kelimelerin yanı sıra konu başlıklarınızın anahtar kelimelerinde de yükselişe geçeceksiniz. Bu hizmetimi sadece 200 tl ye veriyorum. Bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

liftart

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
merhaba hocam, haber sitesi kurmak istiyorum. aynı işlemleri haber sitesi için de verebilir misiniz? hosting in ve domainim var. wp altyapısı ile kurulmasını istiyorum ve varsa bir bot ile haberleri siteme çekmek istiyorum. bilgi verirseniz sevinirim. kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5