İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Futbol Makaleleri Yazıyorum

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Selamlar..

Kendime ait 3,5 yıllık bir futbol blogum var. PM ile verebilirim adresini. Orda yaklaşık 500 tane yazım var. Ayrıca r10 ve r10 dışı birkaç kişinin işini yapmıştım. Yani referanslar geniş, istediğiniz kadar...

Ben sadece futbol yazıyorum yani sürekli makale yazan birisi değilim. Her işten biraz anlayacağıma bir işten iyi anlayıp kaliteli yazılar yazma taraftarıyım. Bu yüzden yazıların kaliteli olacağının garantisini veriyorum.

Özellikle büyük çaplı siteler için, mesela haber siteleri için uygun bir seçim olduğumu düşünüyorum.

Transferler, maç bitimi maç yazısı, teknik taktik gibi her türlü futbol konusunda yazabiliyorum.

Ücret 100 kelime 2 TL şeklinde. Bir yazı sanırım 200 kelimeden aşağı olmaz. Bunu dikkate alırsanız sevinirim.

İletişim: PM ya da [email protected]

Ödeme: Haftalık, ya da 15 günlük olabilir. Bu konuda esneğim, konuşulur halledilir.

Misli.com, Ziraat Bankası ve İş Bankası yoluyla alıyorum ödemeleri.

Kolay gelsin.

günceldir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5