İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Haber Portalı ( 80 TL)

Dorylaion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo Link: http://www.dorylaion.com/scriptler/haberdemo

80 TL fiyat site benim serverimde barınacak ise uygulanacak 1 yıllık fiyattır.
Size sadece script admin panel hizmeti verilecektir. Domaininizi benim NS lere göre ayarlayacaksınız o kadar. (E-Ticaret sitesi hizmet mantığı)

Vereceğim hosting özellikleri
Türkçe C panel
2 GB alan
10 GB Bandwith
Türkiye Location
Antikangal
Günlük veritabanı yedekleme garantisi.
İleride kapasite artırımı istediğinizde cüzzi miktarlarda ücret talep edilecektir.

Eğer scripti kendi hostinginizde barındırmak istiyorsanız tek domainlik lisanslı olarak verilecektir. Fiyatı 350 TL dir.

Manşet resim ebatları hurriyet.com.tr ve milliyet.com.tr baz alınarak tasarlanmıştır. Yani buradan alacağınız resimler ince uzun durmayacaktır.

Bu fiyatlara dahil harici yapacağım hizmetler.

1. Sitenize özel logo veya banner tasarım
2. Zevkinize göre 1 adet komple tema tasarımı
3. istenilen yerlere reklam alanı açma (Sağ taraftaki pul banner sayısı aşağıya kadar sınırsızdır)
4. Enalttaki footer ı sizin isteğinize göre kodlama

Teknik desteğimdende hiç kuşkunuz olmasın günün enaz 12 saati msn im her daim açıktır. Müşterilerime GSM de verilecektir 7/24 saat arayabilirsiniz.

Şimdi gelelim asıl meseleye. Bir önceki açtığım konuda ortalık yıkıldı synews bu diye. synews den 3-5 CSS aldım diye toz duman oldu ortalık. Konu kilitlendi. Yine diyeceksinizki anket synews buyrun anketin orijinali aşağıda

Yazılım webtecker a ait ve ücretsiz olarak verilmektedir. Bu ne demektir. Demekki synews de sağdan soldan almış birşeyleri demektir. Üstelik synews in kullandığı ankette açık vardır. Yolgeçen hanı gibi herkes anket açabilir. Bu açığı buradan benim deşifre etmem büyük terbiyesizlik olur. Benim kullandığım ankette açık kapatılmıştır.

http://webtecker.com/2008/02/13/ajax-poll-script

http://www.dhtmlgoodies.com/index.html?whichScript=ajax-poller
(Buradan sizde download edip scriptlerinizde kullanabilirsiniz)

Hala synews diyenlere aşağıdaki SS ler sanırım yeterli olacaktır.

Kullandığım veritabanı. Sıfırdan kendim programladım.
mysql.jpg

Admin giriş
index.jpg

Admin panel
adminpanel.jpg

Admin panel menüsü flash dır. İncelemek isteyenler PM atabilirler. Kullanıcı adını ve şifre kendilerine verilecektir.

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scriptiniz güzel emeğinize sağlık ama bfiyat biraz beni aştı 80 tl yazında lisans hakkı sandım iiyi satışlar

grafiking

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
script çok iyiye benziyorda grafik daha iyi olabilirdi.hayırlı satışlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi