İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PROFESYONEL HABER SCRİPTİ

musacivak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba bir süre önce üzerinde çalıştığım sıfırdan yazdığım haber scriptimin satışına başlamış bulunuyorum. Scriptin genel olarak özellikleri aşağıda yazmaktadır.

Yönetim panelinde uzak sunucudan çekilen bir duyuru penceresi vardır burası benim tarafımdan kontrol edilir, herhangibi bir güncellemede anında haberdar olmanızı sağlar ve ücretsiz indirmenize imkan verir.

Script seo ağırlıklı yazılmıştır,yazılı ve görsel indexiniz fazlasıyla artar,tüm resimlerde alt tagi kullanılmıştır.

Otomatik sitemap vardır footer dan Site Haritası kısmına tıklandığında harita.xml olarak dosya açar ve tüm eklenen tüm haberleri kaydeder kolaylıkla google vb. yerlere pingletebilirsiniz.

Site Demo : www.musacivak.com/demo/anasayfa

Yönetim paneli güvenlik gerekçesiyle sadece msnde görüşme esnasında tek kullanımlık şifre ile verilecektir, anlayışınıza teşekkür ederim.

Script açık kaynak kodlu olarak domain e lisanslı bir şekilde verilecektir her + domain 5$ dır, whois bilğileri aynı olmak koşulu ile. aksi bir durumda ücret 300tldir.

Kurulum tamamen bana aittir+teknik destekde verilecektir.

Scriptte çıkıcak yeni modüller sadece daha önceden satın almış kişiler ile ücretsiz paylaşılacaktır, diğer durumlarda eğer modül satın alınmak istenirse scripte modül ücreti dahil edilip satışı gerçekleştirilecektir.
Fiyat: 300TL

Ödemelerinizi sanalpazar üzerinden komisyonu ödemeniz koşulu ile kredi kartlarınıza taksitli satışda gerçekleştirilebilicektir.

Satış için sadece ws ve r10 dan pm ile bilği alınabilir hariçi ulaşımlar sadece msn üzerinden gerçekleştirilecektir.

Msn : [email protected]

Genel ;
- 7 adet yayın alanları bulunmaktadır.
- Genel jquery ile görsellik ve kullanım kolaylığı kazandırılmıştır.
- Popüler haberler ve son yorumlar listelenir.
- Üst kısımda son 6 haber alt kısımda ise 6 dan sonraki 9 haber listelenir.
- Linklerin tamamı sef linktir.
- Haberlerin başlığına göre düzğün otomatik tag eklenir ve yayınlanır.
- Haberler sosyal ağlarda paylaşılabilir.
- Yorum sistemi vardır.
- Haberlerin okunma sayıları mevcuttur cookie endexlidir, her kişiyi 1 kez sayar.
- Üyelik modülü vardır.
- Footer bölümünde son 6 kategori,sayfa,haber ve sabit menüler listelenir.
- Ziyaretçiyi rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirilmiş 4 reklam alanları vardır.
- Üyelerin haber gönderilebilmesi için form bulunmaktadır.
- Foto galeri alanı vardır.
- Video galeri alanı vardır.
- Yazar başvuru formu bulunmaktadır.
- Üye profil alanı vardır.
- Arama modülü vardır.

Teknik ;
- Gelişmiş yönetim paneli bulunmaktadır.
- Genel ayar kısmından site başlığı,açıklaması,email,facebook ve copyright yönetimi mevcuttur.
- Sınırsız kategori ekleme,duzenleme,silme vardır.
- Sınırsız sayfa ekleme,düzenleme,silme vardır.
- Sınırsız röportaj ekleme,duzenleme,silme vardır.
- Haber ekleme-düzenleme-silme vardır.
- Gelişmiş üye yönetimi vardır.
- Reklam yönetimi vardır.
- Üye haberleri kontrol alanı vardır. Kontrol sonrası haberlere eklenir.
- Foto galeri ve Video galeri kontrol alanı vardır.
- Sosyal medya ekleme,silme,düzenleme kontrol alanı vardır.
- Haber arama modülü ile istediğiniz haberi arayıp düzenleyebilirsiniz.
- Açılır kapanır sol navigasyon vardır.
- Sol navigasyondan hızlı erişim sekmesi ile tüm ekleme alanlarına rahatça ulaşabilirsiniz.
- Künye alanı mevcuttur.
- Yönetim paneli yazar ve yönetici olarak işlem yapar yazarlara kapalı olan fonksiyonlar, Genel ayar yönetimi-üye yönetimi-logo yönetimi kapalıdır.

Yönetim paneli demo resmi ;
ctx9l.png

Link: http://f1209.hizliresim.com/11/9/ctx9l.png

Haber ekleme demo resmi;
cty6w.png

Link: http://b1209.hizliresim.com/11/9/cty6w.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5