İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Haber Sitesi Kurmak İsteyen Buyursun

xmx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://ddizayn.info/haber Demo Buradan>>>>>>>>

e-mail :[email protected]

Evet arkadaşlar günlerce uğraştım ve sonunda bitti. Full Türkçe, hatasız, açıksız, her türlü haber sitesi kurmaya uygun Joomla+Tema+eklentileriyle birlikte quickstart pakedimiz hazır. Kendiniz kurmaya çalışsanız günlerinizi ve saatlerce emeğinizi alacak sistemi sizin için bir araya getirdim ve full olarak sunuyorum. Sitemizin özelliklerine gelecek olursak. Öncelikle bildiğiniz gibi joomla ile sadece haber sitesi değil her türlü site kurmak mümkündür. Bu yüzden kendinizi sadece haber sitesi diye kısıtlamayın. Spor,belediye ya da portal siteleri için de gayet uygundur. İsteyenler için renk değişimi yaparım. Diğer özellikleri ise şöyle.

-Slide show, yorum, hava durumu, anket, flash haber gibi haber sitesi eklentileri.
-Tümüyle ayarlanabilir site genişliği ve yazı karakteri büyüklüklükleri.
- Haberlerinizi bütün büyük sitelere ekleyebilmek için bookmark eklentisi, sayfanızın ve haberinizin istediğiniz bölgesine reklam koymak için otomatik reklam yerleştirici, foto galeri gibi yan eklentiler (isteğe göre daha fazlasını da ekleyip ayarlayabilirim).
-Kullanılmasını Tasvip etmesemde siteye demo haber ekleyebilmek için haber çeken botlar ekledim ve ayarladım (rss'den). Kullanıp kullanmayacağınız yada silmek size kalmış.
- Temiz bir görünüm ve istediğiniz kadar reklam alanı.

Bundan sonra çıkacak tüm tasarımlarımızı aşağıdaki adresten görebilirsiniz.

http://ddizayn.info

moonSheLL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Detayları Pm Şekilinde Ala Bilirmiyim.

E

Erturk

Misafir
Merhaba

Demo adresinde mi sorun var acaba yoksa bende mi? :ıslık:

E

Erturk

Misafir
Evet su an bende de acıldı. Guzelmiş, ellerinize saglık. Hayırlı satıslar.

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
bir an gerçek haber sitesi sandım eline sağlık güzel olmuş :)

xmx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heinricherste ile anlaşılmıştır. Satış devam ediyor.

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bende fiyat için pm alabilirmiyim.
tam bi haber sitesi scripti alacakken gördüm.
joomla kullanmakta profesyonel değilim ama wp kadar kolaydır sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5