İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

profesyonel kaliteli firma script full seofull yönetim panelli

santamarya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki adet farklı script BEĞENDİĞİN SÖYLE
FİYAT HER BİR SCRİPT İÇİN KISA SÜRELİNE SADECE

10 TL

RESME TIKLAYIN DEMO YÖNETİM PANELİ SCRİPT İLE HERTÜRLÜ SORULAR İÇİN SORUNUZ SÖYLEYİN...

BAZI ÖZELLİKLERİ
FULL YÖNETİM PANELLİ
FUUL SEO VE HER TARAYICIDA SORUNSUZ ÇALIŞAN SCRİPT
Dilediğiniz kadar ÜRÜN ekleyebilir / silebilir ve düzenleyebilirsiniz.
Sayfa ekleyebilir, sayfayı dilediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz.
Sisteme yeni yönetici ekleyebilir, son giriş zamanlarını görebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.
Anasayfada bulunan sliderı yönetim panelinden yönetebilirsiniz. (Resim ekleyebilir, görüntülenme sıralarını değiştirebilirsiniz.)
Sitenizdeki iletişim alanından gönderilen mesajları yönetim panelinizden okuyabilir gönderenin
Sitenizin logosunu panelinizden yükleyebilirsiniz.
Sitenizin başlığını, açıklamasını, anahtar kelimelerinizi, karakter setini, iletişim adresini, site durumunu ayarlardan düzenleyebilirsiniz. Sitenizi istediğiniz zaman açıp / kapatabilir ve girdiğiniz mesajın kullanıcılara görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.
Web sitenize Facebook, Twitter, G+, Instagram adreslerinizi girebilir ve sayfalarınızın tamamında görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi