İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel => Kaliteli => Kalıcı => Etkili LinkWheel Hizmeti<= +6 Adet Hediye Paket

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Merhaba arkadaşlar , Sosyal link borsası alanında hazırladığımız link wheel hizmeti ile sizlerleyiz. Ayrıca çalışmalarımız içerisinde müşterilerimize ek olarak hediye backlink paketleride eklenmiştir.

Çalışmalar profesyonel bir anlayış ile yapılmakta olup kısa bir süre içerisinde belirtilen e-mail adresine gönderilmekedir.

Hizmet Paketi ve Açıklamaları

nviyn.png
Paket-1

hO5R5.png

1618.gif
Social Network : 20 - 25 Adet Free blog sitelerinden yazıları link wheel şeklinde yayınlama .

1618.gif
Social Bookmarks : İmleme sitelerine kelimeniz ile site adresiniz yollama işlemi.

1618.gif
Forum Profiles: Forum üyeliklerinde site adresiniz kelimeye link verilmiş şeklinde yayınlanması.

1618.gif
Web 2.0 Profiles Backlink: Tıpkı forum profil backlink benzeri bir link çalışmasıdır.

1618.gif
Pingleme : Google başta olmak üzere bir çok arama motoruna PİNG yollama hizmeti

x9N48.png
Hediye Paketi

1618.gif
5 Adet 1 tanesi PR3 Güncel blog'larda Tanıtım yazısı

1618.gif
150 Adet Türkçe Ziyaretçi Defterine site adresinizi yollama hizmeti

1618.gif
50 Adet RSS Dizinine sitenizi yollama hizmeti

1618.gif
30 Adet Türkçe Forum sitesine Tanıtım yazısı yollama hizmeti

1618.gif
5 Adet Video Backlink Hizmeti

Bütün bu çalışmaların Fiyatı : 50 TL

1618.gif
İsteğe göre Özel Paket oluşturulmaktadır.

Raporlar En geç 48 saat içerisinde belirtilen E-mail adresine TXT formatında gönderilmektedir.

İletişim MSN : [email protected]

1618.gif
Ödeme Yolları : Paypal , Garanti

seomurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seo danışmanı

domain name pm attım ödeme yolladım haber bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5