İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

❖ Profesyonel Kurumsal Script 2015 ❖ Çoklu Dil ❖ Müşteri Paneli ❖ Full SEO ❖ Full Responsive ❖

Necromost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
❖ Profesyonel Kurumsal Script 2015 ❖ Çoklu Dil ❖ Müşteri Paneli ❖ Full SEO ❖ Full Responsive ❖

D8Gall.png

7VQ4oa.png

QR576g.png

Görselleri göremeyen arkadaşlar için Demo adres : Kurumsal Yazılım

Güncellemeler

v1 Güncelleme ;

Yönetim Panelinde okunabilir Ziyaretci İstatistikleri (Tıklama sayısı,IP,Tarih)
Yönetim Panelinde okunabilir Anlık Online sayısı (Tarih,IP)
Yönetim Panelinde okunabilir Bugün tekil ve çoğul & Dün tekil ve çoğul ziyaretci istatistikleri
Yönetim Panelinde görsel açıdan düzenlemeler

v2 Güncelleme ;

Yönetim Panelinden yönetilebilir Intro Arkaplana ister fotoğraf ister video koyabilirsiniz. (Aktif edilebilir / Deaktif edilebilir / Yazı düzenlemesi / Arkaplan Düzenlemesi)

v3 Güncelleme ;

Yönetim Panelinden yönetilebilir Bakım Modu. (Aktif edilebilir / Deaktif edilebilir)

v4 Güncelleme ; Tehlikelere, Saldırılara ve heklenmelere SON !

Yönetim Panelinden tam bağımsız Güvenlik Paneli. Tehlikelere, Saldırılara ve heklenmelere SON! (SQL Injection Koruması / Proxy Koruması / DDoS Koruması / Spam Koruması / Mail Bildirim / Loglar / IP Banlama / DDoS,SQL Injection,Spam,Proxy kullananları Oto banlama /Ülke Banlama / IP Ban açma / Yönetici Ayarları / İstatistikler / Aktif edilebilir / Deaktif edilebilir / Detaylı Ayarlama vs.)

v5 Güncelleme ;

3.Dil olarak Rusça Eklenmiştir. Yazılım dili toplam 3 olmuştur TR,EN,RU şeklinde.

v6 Güncelleme ;

Detaylı Blog Modülü eklenmiştir, Yönetim panelinden yönetilebilir. Makale okunma sayısı, Yorum sayısı, Kategoriler, Arama motoru vb. birçok özellik..
Yorum Modülü eklenmiştir, Yönetim panelinden yönetilebilir, Gelen yorumlar direk gözükmez güvenlik amaçlı yönetim panelinden onaylanması gerekir.
Yazılımda birçok iyileştirme yapılmıştır..

v7 Güncelleme ;

Çok detaylı Müşteri Paneli, Ödeme bildirimi, Sipariş verme, Destek sistemi, Üye Profili, Satın alınan ürünlerin listesi zamanı ücreti vb. birçok özellik bu panelde barınmaktadır. Müşterileriniz için çok büyük kolaylık..

v8 Güncelleme ;

Yeni eklenen Almanca ve Fransızcayla beraber toplamda dil seçeneği 5 olmuştur. TR-EN-DE-FR-RU şeklinde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi