İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

- Profesyonel Makale Yazarı -

success_oath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba değerli dostlar,

Hepimizin hemfikir olduğu bir konu var ki ; internet sitelerimizin hit sayısını arttırmak için özgün içeriğe ihtiyaç duyulmasıdır. Bu hususta birikimlerimi ve emeğimi sizlerle paylaşma taraftarıyım.

Tarafımdan yazılacak olan makalelerde her kelime özenle seçilecek ve cümle örgüsü anlatılmak isteneni en iyi şekilde ifade edecek şekilde kurulacaktır. Ayrıca Dilbilgisi ve Türkçe'miz hususunda son derece hassas olduğumu söylemeliyim.

Umarım dostluk ve güven içerisinde birbirimizin sorunlarına hizmet edebiliriz.

Verdiğim makale hizmetlerinin emek karşılığını sizlere sunmaktan mutluluk duyarım. Buyrun :

Emek Fiyat Arzı :

En az " 100 kelime "den oluşan makaleler : 1 TL.

En az " 200 kelime "den oluşan makaleler : 2 TL.

En az " 300 kelime "den oluşan makaleler : 2.5 TL.

En az " 400 kelime "den oluşan makaleler : 3.5 TL.

En az " 500 kelime "den oluşan makaleler : 5 TL.

Çalışma Prensipleri :

* 500'den fazla kelime içerecek olan makale konuları için emek ücreti karşılıklı konuşmayla belirlenecektir.

* Makaleler tamamen özgün içerikli olucaktır.

* Her türlü konuda özgün fikir belirtebilecek ve bunu makaleyle şahlandırabilecek birikime sahip olduğuma inanıyorum.

* Görüşme esnasında sunabileceğim referanslarım mevcuttur.

* Çift taraflı güven açısından anlaşılan işin emek ücretinin yarısı iş başlangıcında diğer yarısı ise iş sona erdiğinde tahsil edilir.

* Haklarımın gözardı edilmesi veya kötüye kullanılması halinde her türlü yaptırımla karşınıza çıkabilecek güce sahibim. Dürüstlük çerçevesinde doğru ve faydalı işler başaracığımıza inanıyorum.

İLETİŞİM ADRESLERİNİZİ P.M İLE GÖNDERİNİZ..HEMEN DÖNÜŞ YAPILACAKTIR..

nesly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimle irtibata geçmeniz mümkün müdür? ben konu hakkında bilgi almak istiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi