Profesyonel Otomatik Sonuçlandıran İddaa Tahmin Scripti V5

aspbilisim

0
Yasakli Uye
Katılım
15 Haziran 2008
Mesajlar
98
Reaction score
0
Demo: www.aspbilisim.com
Yönetici Paneli: http://www.aspbilisim.com/adminpanel/
Kullanıcı adı : yonetici
Şifre : 000006


TÜM ÖZELLİKLERİ

Sayfalar - Sitenize sınırsız sayfa kategorileri ve kategorilere alt sayfa ekleyebilirsiniz.

Haberler - Bu modül ile sitenize en güncel haberleri ekleyebilirsiniz ve eklediğiniz haberlere kullanıcılar yorum yazabilirler.


Slaytlar - Sitenizin ana sayfasında yer alan slayt resimlerini yönetici panelinden ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.


Foto Galeri - Sitenizde üyelerinizin zaman geçirmesini sağlamak için foto galeri oluşturabilirsiniz.


İddaa Programı - İddaa geniş programını yönetici panelinizden tek tıklama ile sitenize çekebilirsiniz.Dilerseniz bunu belirli zamanlarda otomatik olarak çalıştırabiliriz.


Tahminler ve Kuponlar - Yönetici panelinizden sadece 2 saniyede sitenize tahmin ekleyebilirsiniz.Eklediğiniz tahmin Örnek: MS1 olarak varsayalım.Sistemimiz eklediğiniz tahminin maç sonucunu otomatik bulup tahminin tutup tutmadığını sitede belirtir bu özellik sayesinde sizin tahmin eklemek dışında başka bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.


Geçmiş Tahminler - Bu sayfa sayesinde tüm tahminlerinizi üyelerinize sunabilirsiniz. Kazanan Maçlar,Kaybeden Maçlar sitenin genel başarı oranı gibi istatistik bilgileride bu sayfada yer almaktadır.


Manuel Maç Ekleme - Manuel maç ekleme formu sayesinde legalpara bülteninde yer almayan herhangi bir tahmini sitenize ekleyebilirsiniz.


Tahminciler - Yönetici panelinizden sınırsız tahminci ekleyebilirsiniz.Bu tahmincilerin tüm performansları ve başarı oranı profil sayfalarında yer almaktadır.


Kupondaş - Sitenizde kullanıcılar aralarında kupon paylaşabilirler ve kuponları kazandığında kredi tutarı üyelik hesaplarına aktarılır.Üyeler isteğe bağlı olarak site üzerinden kredi satın alabilirler.Her üyenin kendine ait bir profil sayfası bulunmaktadır.Bu profil sayfalarında bekleyen,tutan,kaybeden kuponları ve kredi bilgisi bulunmaktadır.Üyelerin yaptığı kuponlar tuttuğunda sistem otomatik olarak üyenin hesabına kazancını ekler.Sıralama sayfasında üyelerin istatistikleri ve sıralaması mevcuttur.


Maç Yorumları - Sitenizde maç yorumları yayınlayabilirsiniz ve bu yorumlara üyeler cevap yazabilirler.


Yorum Sistemi - Site üzerinde bir çok yerde üyelerin yorum yapabilmesi için yeni bir özellik eklendi.


Sohbet - Sitenizde üyeler sohbet odası sayesinde kendi aralarında sohbet edebilirler.


Üyelik Paketleri - Bu paketleri yönetici panelinden ekliyorsunuz. 2 Çeşit paket sistemi vardır. Tahminleriniz için Gold üyelik vb. sınırsız paket oluşturabilirsiniz. Diğer paket ise Kupondaş sayfasında kupon yayınlanabilmesi için üyeler kredi kuponları satın alabilirler.


Reklam Alanları - Şuan sistemde ana sayfada bulunan 2 adet reklam alanı bulunmaktadır. HTML kod olarak reklam eklenmektedir. İsteğe göre gözat sistemi ile reklam alanı ekleyebilir veya reklam alanlarını çoğaltabilirsiniz.


Sistemi satın aldığınız takdirde sizin alan adınıza lisanslı bir şekilde teslim edilmektedir.

Kurulum ve teknik destek her zaman ücretsizdir.

Satın almak için aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.


FİYAT (LİSANSLI): 300 TL
Skype: byburcuva
GSM: 0543 262 84 40
Web: www.websitenikur.net

_____________________________________________
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst