İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel SEO Danışmanlığı ve Hitlendirme Çalışması | %100 Garantili

webveil

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
seo.jpg

Merhabalar,

Siteniz hangi kategoride olursa olsun %100 profesyonel bir çalışma yaptırmak istiyorsanız uygun fiyatlarla sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

İstemiş olduğunuz anahtar kelimelerde üst sıralara çıkmak ve daha çok ziyaretçi potansiyeline ulaşmak için detaylı bir çalışma yapıyorum.

Şimdiye kadar film, dizi, video, oyun, kişisel blog, firma siteleri, e-ticaret siteleri ve program indirme siteleri için yüzlerce kez çalışmalar yaptım ve çok iyi sonuçlar elde ettim.

Tecrübemide yanıma alarak sizlere en iyi hizmeti verebileceğimden emin olabilirsiniz. Ayrıca çalışma yaptıran arkadaşlara hediye olarak backlink paketleri vereceğim.

Neler Yapacağız ?

Öncelik sitenizin detaylı bir şekilde analizini yaptıktan sonra gerekli düzenlemeleri yapıyorum.

Bu düzenlemeler doğrultusunda sizin yapmanız gerekenleri bir rapor şeklinde sunuyorum. Benim vermiş olduğum bilgiler sayesinde girmiş olduğunuz içeriklerde üst sıralara çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

SEO sabır isteyen bir iş olduğunda en az 2 ile 4 hafta arasında etkisini gösterecektir. Hitinizde %100 artış olacağından emin olabilrsiniz.

1 ay sonucunda nerelere geldiğinizi sizler bile inanamayacaksınız. Zamanla sitenizden ciddi bir gelir elde edebilirsiniz.

c31c2.jpg

Ücretlendirme

Sitenizin anahtar kelimenizin aranma hacmine göre fiyat belirlenecektir. Bizden fiyat almadan çalışma yaptırmamanızı öneriyorum. En uygun yollu fiyatta anlaşacağımızdan eminim.

İletişim : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5