İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Seo Danışmanlığı

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar

Seo Danışmanlık işlerinde bir çığır açmıştık.Yalnız buna vatani görevimizden dolayı ara vermek zorunda kalmıştık.Çok şükür allahımıza askerliğimizi de bitirdik geldik.

Seo İşlerine yarım kaldığımız yerden devam etmekteyiz.Şuanda fiyatlar yarı fiyatına ve verdiğimiz garantiler 2 katıdır.

Bana bir telefon kadar yakınsınız. Fikir, Düşünce ve önerileriniz için pm atınız

Referans (120 adet) , tel , web sitesi , adres bilgilerini isteyebilirsiniz.

Teşekkür ederim.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şuanda kurumsal olarak çalışmalarımızda % 60 oranında indirimlerimiz bulunmaktadır.

örnegin cam balkon kelimesinde 500 ytl degil 200 ytl :)

kısa bi süreliğine...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
fiyat karşılığı verdiğin hizmet tam olarak nedir. açıklarmısın?

yani

siteyi seo ya uygun halemi getiryorsun? yoksa
1.sayfaya mı çıkarıyormusun? yoksa
1.sayfaya çıakrıp, düşmemesi içinde takibinide yapıyormusun?

bunları açıklarsan tam olarak insanlar ücreti karşılığında ne hizmet alacakalrını bilirler.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Örnek sunarmısın hangi siteler hizmet aldı ve şuan ne durumdalar. PM olabilir.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
fiyat karşılığı verdiğin hizmet tam olarak nedir. açıklarmısın?

yani

siteyi seo ya uygun halemi getiryorsun? yoksa
1.sayfaya mı çıkarıyormusun? yoksa
1.sayfaya çıakrıp, düşmemesi içinde takibinide yapıyormusun?

bunları açıklarsan tam olarak insanlar ücreti karşılığında ne hizmet alacakalrını bilirler.

Kusura bakmayın hocam 3-4 gün iş görüşmeleri için istanbula gitmiştim.Mesajlarınızı geç cevapladığım için özür dilerim.

bizim asıl amacımız İstenilen anahtar kelimeyi siteye en uygun bir şekilde uyarlayarak Google de ilk sıralara çıkarmaktır.Ama Site içinde ayarlar gerekiyorsa onlarıda yapıyoruz.Örnegin Bir sayfanın sef halinde olması bizim için daha iyi ve sağlam iş olacaktır. Kategori ve isimlerinin uygun olması backlink alt çalışması yaptıktan sonra ilk sayfada daha kalıcı olacaktır. Örnegin çıkarttıgımız kelimelerin ilk sayfada kalma süresi hemen hemen ortalama en az 5-6 aydır. Verdigimiz garanti 1 ay ile 2 ay arasındadır.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Örnek sunarmısın hangi siteler hizmet aldı ve şuan ne durumdalar. PM olabilir.

Hocam genellikle kurumsal çalışıyoruz. Ama bazen boş oldugumuz zamanlarda forumlardan da destek alarak boş zamanlarımızı değerlendiriyoruz. Yaklaşık 130 üzerinde referansımız bulunmaktadır.İsterseniz msn adresimizi ekleyerek ordan referanslarımızı sunabiliriz.

Tşkler.

msn: Commandocrying[at]hotmail.com

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Listeme ekledim sizi. Bu arada kurumsal bir kesime hizmet ediyorsanız veya siz kurumsal çalışıyorsanız bence daha kurumsal bir email adresine sahip olmanızda fayda var.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yakın bi süre içersinde ofisimize geciyoruz.İşlemler bittikten sonra Seolog.com.tr alan adını almayı hesefliyoruz.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hosting , Oyun oyna ve Evden eve nakliyat gibi referanslarımız yolda (2.sayfa)

Kampanyalarımız devam etmektedir.Kurumsal Siteler e % 50 indirim.

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dostum kurulsal bir kelimde sitem ilk sayfadaydı sanırım bişiler oldu ve filitreye girdi onu çıkarabilirim dersen pm atsana konu linki ile bir de fiyat yazarsan sevinirim.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dostum eğer normal filtreye girerse x lira alırsam kelime filtresine girerse xx lira yani 2 katı ni ücret isterim. Eger bir kelime üzerine çalışırsak seo çalışması yapalım dersen, ücretsiz çıkartırım seo için anlaştıgımız fiyatı alırım. msn e ekleyebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5