İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Profesyonel SEO Hizmetleri Tanıtım Yazısı Paketleri

mustiraper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Sizler için hazırlamış olduğumuz Profesyonel SEO Hizmetleri Tanıtım Yazısı paketlerinden bahsetmek istiyorum.

Sizler için 5 Tanıtım Yazısı Paketi Hazırladık.

1. Paket
20 Sitede Tanıtım Yazısı Yayınlama + İmleme = 70 TL

2. Paket
40 Sitede Tanıtım Yazısı Yayınlama + İmleme = 110TL

3. Paket
80 Sitede Tanıtım Yazısı Yayınlama + İmleme = 200 TL

4. Paket
100 Sitede Tanıtım Yazısı Yayınlama + İmleme = 240 TL

5. Paket
120 Sitede Tanıtım Yazısı Yayınlama + İmleme = 270 TL

*Siteler farklı iplerdedir. 1 ip en fazla 2 site barındırıyor

Not: Her 10 site için 1 tanıtım yazısı verilmelidir. Bu hem sizin siteniz açısında hem de tanıtım yazılarının yayınlandığı siteler açısından daha fazla verim alabilmeniz için daha sağlıklı olacaktır. Her makale 3 link(linklendirilmiş kelime öbekleri)+1 resim içerebilir.

*Peki bu siteler tanıtım yazısı açısından faydalı mı? Getirisi var mı?
*Sorunun cevabı aslında çok basit. Tanıtım yazılarınızın yayınlanacağı siteler güvenilirlik değeri (trustrank) yüksek sitelerdir. Kelime bazlı çalışmalarınız için vazgeçilmez bir çalışma olacağından şüpheniz olmasın.

*Kabul edilmeyen sektörler;
mobilya, ukash, yangın söndürme, hırdavat, +18 siteler

*Mobilya gibi sektörler neden kabul edilmiyor denebilir. Çalışma yaptığımız sektörlerden bir ikincisine çalışma yapmamamızın sebebi o sektörde sitenize rakip bir site olmamalıdır prensibidir. Yani bizler size rakip olabilecek aynı sektörde bir kişiyle çalışmıyoruz.

*Tanıtım yazınızın verileceği sitelerin neler ve ne tür siteler olduğunu öğrenmek için pm atabilirsiniz.

*Çalışmalarımız 5-7 gün arasında teslim edilir.
*1 günde çalışması yapılması siteleriniz açısından kazanç değil tam aksine zarar getirecektir.
*Çalışma yapacağımız sitenizin sektörünü pm atarsanız sevinirim.

İletişim : pm atınız.
Tel : 0506 338 0469
E-mail/MSN : mustiraper[MENTION=32169]hotmail[/MENTION].com

Ödeme Yöntemleri : Misli - Nesine - İş Bankası

logo2.png
Profesyonel SEO Hizmetleri

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5