İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Site İçi Full Optimizasyon ( WebLoader Script )

BetaHouse

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar ,

Uzun zamandır sitelerle uğraşmaktayım.konusunda zamanla bilenlerden duyarak dinleyerek görerek , deneme yanılma yöntemleri ile , araştırma bilgi edinme makale okuma , bilinen yöntemleri uygulayıp geliştirme ve daha birçok şekilde bilgi sahibi oldum kısa zamanda " Backlink Satın Almadan " hit yapabilen belki de ilk kişilerden oldum.Şimdi yavaş yavaş site sayımı azaltıyorum ve bilgilerimi sizlerle paylaşmak ayrıca bu işi yaparken para da kazanmak istiyorum.Vakit kaybetmeden konuya geçelim.

sitelerinizden daha fazla gelir elde edebilmeniz adına hitli / hitsiz , filtrede / filtrede olmayan , yeni açılmış / eski tarihli sitelere site içi full + full optimize yapıyorum ve birçok uygulamamda site içi optimize ile kalmayıp site dışı optimizede yapabiliyorum.

// Genel Olarak Yapılacak İşlerden Bazı Maddeler

* Site içi kelime optimizasyonunun ayarlanması.
* Title , Keywords , Description ayarlanması.
* Site içi link otomasyon uygulaması.( kendi yöntemimdir ben buna BetaMap diyorum.)
* İçerik optimizasyonu ( video yöntemi , etiket girişi ve filtrelenmesi )
* W3C Kodlama hatalarının minimum orana düşürülmesi.
* Daha hızlı index alınması için düzenlemeler.
* Genel Site Menü ayarlaması.
* Siteyi google'a sevdirme google uyumluluğu ve spam görüntüyü en aza indirgeme.
* Site ve sitede ki mevcut videoların kesintisiz gösterilebilmesi için hızlandırma çalışması.
* Site fixleme ve güvenlik açıklarını en aza indirgeme.
* Kodlama hatalarının düzenlenmesi.(Gereksiz bir boşluk veya div koduna bile tahammülüm yoktur.)
* Genel Google ve Arama Motorları Optimizasyonu (ping sistemi)
* XML-Php site harita(ları)sı oluşturma ve Google’a tanıtılması.
* rss robots.txt ve sitemap ayarları.
* Her videoya özgün title ayarlaması.
* Admin panel genel ayarlamaları.
* Gereksiz dosya ve fazlalıkların ftp'den temizlenmesi.
* Hedef kelime seçimi ve bu kelime(ler) üzerine yoğunlaşılması.
* Hedef kelimelerde kategori açıklaması ve etiket ayarları.
* Script sadeleştirmek ve gereksiz detayların kaldırılması.

+ Ve daha sayamadığım ve GİZLİ tutacağım birkaç madde.

// Opsiyonel Ayar Listesi

* CACHE kurulumu.
* Güzel pratik bir etiket botu.
* Site İçi Arama yapıldığında o aramayı video olarak ekleme.(oto güncel site)
* Filtreden çıkılması için birkaç ek uygulama.(Garantisizdir , Gizlidir)
* Yüzlerce arama motoruna kayıt ve gerekli servislere PİNG gönderimi.
* 10 Farklı kelimede 10 Farklı Do Follow Link eklenmesi.
* Favicon + Site Ana Logo + Player Logo yapımı.
* 7 Gün tel , mail , msn , skype , pm vs. teknik destek.
* Script görünümünü tamamen özgün şekilde yapımı grafik ve birkaç kodlama.
* Google Webmaster Tools'a Siteyi ekleyip gerekli birkaç ayar yapılandırılması.
* Birkaç gereksiz/siteyi kasan Menü , eklenti , sorgu kaldırılması.(Max. site hızı)
* Sql optimizasyon ve Ftp temizleme gereksiz dosyaları silme , virüs temizleme.
* En verimli Banner reklam yerleşimi ve az reklamla daha fazla kazanç çalışması.
* .htaccess ve alt yapı düzenlemesi.(sadece yeni açılacak siteler.)
* Site durumu , gidişat ve yapılması/izlenmesi gereken yol haritası.
* Sitede ki video resimlerinin 1 adet default resime ayarlanması.(sitelerimi bilen biliyordur.)

NOT 1 : Bu işlemleri sadece WEBLOADER scriptlerinde yapmaktayım.(özellikle v5 ve v7 scriptlerinde olumlu sonuç alındı.)
NOT 2 : Bu yapılacak işler Minimum 2 Saat , Max. 8 Saat civarında sürebilmektedir.
NOT 3 : Lütfen Referans istemeyiniz böyle bir konuyu ilk defa açtığım için elbette ki referans yok ama bilen biliyor o konuda şüphem yok.
NOT 4 : İş planlamasından sonra tutar tahsil edilmeden Optimizasyon'a başlanmaz.( Çok güvenilir , benden fazla itraderi mevcut kişiler dışında.)
NOT 5 : Aklınıza takılan tüm soru / sorunları sorabilirsiniz ayrıca tamamen sıfırdan domain + host sağlayarakta optimize ve izlenmesi gereken yolları anlatabilirim bunuda özel konuşuruz.
NOT 6 : Yapılacak işlemlerin faydasının olması elbette ki şüphesizdir.Fakat kesinlikle hiçbir sorumluluk kabul etmiyor ve 100-150K hitleri %100 garanti etmiyorum sadece elimden gelenin en iyisini yapıyorum.
NOT 7 : Konunun hiçbir şekilde baltalanmasını istemiyorum.Zorla kimseye birşey yaptırmıyoruz fiyat ucuzda gelebilir pahalıda herkesin görüşü kendinedir baltalayanlara -rep atabilme ihtimalimi seviyorum.

Fiyatlandırma : Ana Optimize paketi GENEL yapılacaklar'ın tamamı(istemediğinizi yapmayız) ve OPSİYoNEL ayarlamalardan 3ünün seçilmesi ile oluşur.Fiyatı 50 TL ' dir.Ayrıca OPSİYONEL ayarlamalardan Ekstra her 2 Ayar 5 TL'dir.Tüm Genel ve Opsiyonel Ayarlamaların toplam fiyatı 75 TL'dir.Ayrıca 1 den fazla site için de indirim söz konusudur.(sayıya göre konuşuruz.)

ÖDEME : İş Bankası - PayPal - PTT

Multi Topic'tir.Diğer bir sitede hayli ilgi görmüştür ve başarılı sonuçlar alınmaya başlanmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

aristo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam video sitesi için yardımcı olabilirmisin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5