İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Turizm Acenta Sistemi

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba Arkadaşlar,

Turizm Acenta Scriptinin Özellikleri
- Otel, Günlük Kiralık Villa, Rent A Car, Transfer Özelliği.
- Ülke, Şehir, Bölge Ekleme Çıkarma Sayfa oluşturma her şehir ve bölgede Otel, Günlük Kiralık Villa, Rent A Car ve Transfer için title keyword, description ayarlama.
- Şehir ve Bölgeler için tanıtım alanı
- Bölgeler için makale oluşturma.
- Her şehir için havadurumu ve Maps ayarlama
- Dinamik Kategorilendirme ve Alt kategorilendirme alanı.
- Dinamik özellik ve alt özellik oluşturma alanı.
- Profesyonel Günlük Kiralık Villa, Otel, Rent A Car ve Transfer Rezervasyon hizmeti.
- Rezervasyon sırasında villa, otel müsaitlik durumu kontrolü.
- Otel, Günlük Kiralık Villa, Rent A Car için dinamik filtreleme özelliği (Jquery Isotope)
- Sürükle bırak özelliği ile bölge sıralaması, otel, günlük kiralık villa ve resim sıralama özelliği.
- Jquery özelliği kullanılarak birden fazla resmi aynı anda yükleyebilme özelliği.
- Otel, Günlük Kiralık Villalar için oda belirleyebilme ve her oda için sezon fiyatı oluşturabilme özelliği.
- Günlük kiralık villalar için acenta girişi.
- Günlük kiralık villalar için hangi villanın kime ait olduğunu giribileceğiniz acenta bilgi alanı.
- Rent A Car hizmeti için ekstra belirleme ve aylık fiyat girebilme özelliği.
- Foother alanı dinamik sayfa oluşturabilme özelliği.
- Admin onaylı yorum özellikleri.
- Tüm rezervasyonlar smtp yapısı ile admin panelden ayarlanan mail bilgileri.
- Tüm sabit sayfalar için özel title,keyword,description yapısı belirleme.
- Ve daha da fazlası.​

Sistem profesyonel bir sistemdir.
Domain lisanslı ücreti : 2500TL'dir.
Tasarım ücrete dahil değildir.
Tasarım özel tasarım yaptırılacaktır. Demodaki tasarım müşterimize aittir. Talep halinde çoklu satış tasarımı yaptırılıp satılabilir.
İletişim için : 0545 249 19 10 nolu numaradan ulaşabilirsiniz arkadaşlar

Demo Adres : www.webhox.net/turizm

tanitim10.png

tanitim1.png
tanitim2.png
tanitim3.png

tanitim.png
tanitim5.png
tanitim6.png

tanitim7.png
tanitim8.png
tanitim9.png
Not: Bu sistemi almaya düşünen arkadaşlar mutlaka işleyişi incelesinler satın aldıktan sonra bu var bu yok gibi taleplerde bulunmayın lütfen.
Not 2: Ekstra talepleriniz için pm olarak dönüş yapabilirsiniz.
Not 3: Bazı alanlar almanca'dır. Nedeni Alman bir turizm firmasına sistemi yapmış olduğumdan kaynaklanmaktadır. Almanca kısımlar adminden değiştirilmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5