İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Web Arayüz ve Flash Banner Tasarımları

CoskunDeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Daha Önceden Açtığım konum forum yenilenmesinden dolayı silinmiş. Bundan Sonra Bu Konu Üzerinden Devam Edeceğim. İstekleriniz Doğrultusunda Profesyonel Web Arayüzü ve Flash Banner Tasarımları Hazırlıyorum.Eğer çalışmak gibi düşünenleriniz olursa hizmet vermekten onur duyarım.

Çalışma Prensiplerim.

1- 150 TL ve Altı İşlerde Ödeme Peşin 200 TL Üzeri Çalışmalardan Alınacak Ön Ödeme Kişi İle Görüşülecektir.
2- Ödeme İle Birlikte veya Ödeme Alındıktan Sonra Tasarımın İçinde Kullanılacak logo ve Amblem gibi içerikler vektörel halleri veya transparan çözünürlüğü yüksek olarak gönderilir ve tasarım süreci başlar.
3- Tasarım demo onaylandıktan değişiklikler var ise onlar yapılır (yazı rengi, resim, içerik) sonra geri kalan ödeme havale yapılır.(eğer denilen miktardan yüksek bir ücret verildiyse)
4- Tasarım memnuniyet çerçevesinde teslim edilir.
5- Fiyat Bilgileri Msn veya Pm Üzerinden Verilecektir.

Web Arayüzü Tasarımı İçin Msn: [email protected]

Banner Tasarımı İçin Msn: [email protected]

Bu Şekilde Çalışma Yapıyorum. Ve Çalışma Şeklimi Değiştirmiyorum. Şuanda Sizlerin adreslerimde göremediği referanslarım da Mevcut fakat Gizli Tutulması İstendiği İçin sizlerle Paylaşamıyorum. Referans istenirse Msn Üzerinden Gönderilecektir. Banner Teslim Süresi Maximum 1 Gün, web arayüzü tasarımı 2-4 gün arasında değişmektedir. Bu gün sayısı sadece tek sayfa arayüz tasarımı için geçerlidir.

Web Arayüz Tasarımı Referanslarımı aşağıdaki adreste elimden geldiğince ve zamanım oldukça güncellemeye çalışıyorum.

http://interfacedesigner.deviantart.com/gallery/

Banner tasarımı referanslarım ise aşağıdaki adreste mevcuttur. Şuanlık zamanım olmadığı için kendime bir web sitesi hazırlayamıyorum. Tasarımcı kendi sitesini hazırlamak için vakit bulamazmış ya o misal :)

http://www.bannertasarimi.com/

İşlerinizde başarılar ve iyi çalışmalar dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5