İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Wordpress Haber Teması

Ömer Yakan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce bir çok wordpress haber teması r10 ve diğer web master forumlarında satışa çıkartıldı aralarında takdir ettiğimizde oldu eleştirdiğimizde oldu. Bir haber sitesinde olması gerekenleri mümkün mertebe tasarımlarına sığdırmaya çalıştılar.
Profeyonel çalışmalar sunan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Araştırmalarımızı ve birikimlerimizi topluyarak sizlere Wordpress Profesyonel Haber Teması V1 Sürümünü sunuyorum.
haber.jpg

Demo İçin Tıklayınız

Demo 2

Temada Bulunan Bazı Özellikler.
1. Sür Manşet.
2. Manşet
3. Alt Manşet
4. Köşe Yazarları Bölümü
5. Video Galeri
6. Foto Galeri

Neden Böyle Bir Temaya Sahip Olmalıyım?

Şık görselliğe sahip olan türkiyedeki büyük haber siteleri göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. Okuyucularınız için konfor ve rahat kulanım çok önemlidir. bu tasarımda okuyucularınıza sade ve şık bir görsellikle rahat kullnım ve konfor sunabilirsiniz.
Yayınlamış olduğunuz haberler kaliteli ise kısa süre içinde sitenizin tam adresi googlede yazılarak sitenize sadık ziyaretçiler kazandırabilirsiniz.

Satış Şartları Ve Fiyatı
Profesyonel Wordpress Haber Temasın nın Tek Domain Lisansı 175 TL dir.

Not : Temanın Copright Yazısını Silmeniz Serbesttir. Copright yazısını silmeyen arkadaşlara özel 1 ay sonra çıkacak olan v2 versyonu ücretsiz kurulacaktır.

Ödeme Şekli.
İş Bankası
Ptt
Akbank

İletişim
Tel: 0414 312 00 18
Gsm: 0544 619 33 68
msn: [email protected]
Web: http://www.ilkewebtasarim.com/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5