İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Wordpress Hizmetleri

CEMRETASARIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 6 yıldır wordpress ile içiçeyim. Bir çok wordpress site hazırladım kendim için ve müşteriler için. Aşağıdaki konular ile ilgili hizmet verebilirim.

• Son sürüm Türkçe Wordpress kurulumu + İstenilen tema kurulumu ve ayarları
  • Türkçe olmayan temaların %100 Türkçe hale getirilmesi (ücretsiz temaları Türkçe'leştiriyorum lisanslı temayı Türkçe'leştirebilmem için temanın yasal olarak lisansının satın alınması gerekmektedir)
  • Seo optimizasyon, eklenti kurulumu ve düzenlemeleri
  • Siteniz için İletişim,Sipariş,Ödeme Formu kurulumu ( siteadi.com/iletisim )
  • Google XML Sitemap kurulumu (standart site haritası haricinde video,resim ve mobil için de site haritası oluşturulacaktır)
  • Site ping adreslerinin güncellenmesi
  • Sosyal medya butonu eklentileri konu için-sidebar-sağ ve ya sol kısımda sabit görünecek şekilde ( Facebook, Google Plus, Twitter , Linkedin , Pinterest )
  • Rastgele konular eklentisi kurulumu (sidebar-anasayfa-ayrı sayfa olarak)
  • Wordpress Mobil sürüm kurulumu
  • Sitenize özel eposta hesabı açılımı
  • Sitenize özel Twitter,Facebook sayfaları açılımı ve düzenlenmesi
  • Sitenizde yayınlanan konuların anında facebook ve twitter sayfanızda otomatik yayınlanması
  • Kalıcı Bağlantı ayarları
  • Kategoriye özel şablon düzenlenmesi (video galeri için farklı foto galeri için farklı diğer yazılar için farklı şablon görüümü + sidebar ve anasayfada fotogaleri,videogaleri veya herhangi bir kategorideki içeriklerin resimli olarak gösterilmesi)
  • İstatistik,galeri,anket gibi çok kullanılan eklentilerin kurulumu (Ayrıca sizin istediğiniz herhangi bir eklenti de olabilir)

standart fiyat veremem yukarıdakilerin hepsini de isteyebillirsiniz sadece birisini de. istediklerinize göre fiyat değişir.

referans olarak da http://www.cemretasarim.com/referanslar/ inceleyebilirsiniz

wordpress tema editleme konusunda da geçen hafta editlediğim

www.altustkimya.com
www.denizlispor.biz

inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5