İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Wordpress Uzmanı Aranıyor

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
wordpress tabanlı web sitesinde son dönemde bazı problemler yaşamaktayım, bu nedenle wordpress sistemi ve eklentileri konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi ve kendini ispat etmiş arkadaşlardan ücreti karşılığında teknik destek almak istiyorum.

Yapılacaklar aşağıda yer almaktadır:

1- Mevcut problem-problemlerin tespit edilmesi

2- Halen kullanılmakta olan temanın yeni sürümünün problemsiz bir şekilde kurulumu

3- w3 total cache vb. eklenti ayarlarının doğru bir şekilde yapılması

4- Sistemin komple kontrolü, gerekli hız ve güvenlik optimizasyonların yapılması

ne yaptığını bilen, iş sorumluluğu olan ve ciddi anlamda wordpress konusunda bilgi sahibi olan arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

(Not: Yaşanan problemler detaylı bir şekilde anlatılacak, yeni tema sürümü aktif edildikten sonra yeni sürümdeki düzenlemeler konusunda yardımcı olunacaktır.)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5