İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel Yazarlar Aranıyor ! Bol Kazanç.

fkadio28

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni açtığımız hazir makaleler adlı web sitemize profesyonel yazarlar arıyoruz . Kazanılan para bölünecektir. Sitemiz bugün açılmıştır ve teması benzersizdir. Hiçbir şekilde hiçbir yerde yoktur. 300 makaleye ulaştığımız taktirde r10 , webmastersitesi ve daha birçok sitede tanıtımlarımız yapılacaktır. Daha bugün açılmasına rağmen 6 adet hazır makale sattık ve bir sürü iş teklifi aldık. Eğer bizimle çalışmak isterseniz lütfen ekleyin.

skype : maksatis ekleyiniz. Yada özel mesaj atınız. Detaylı olarak görüşelim

Sitemiz bol kazanç sağlayacaktır. Emin olun. Bundan öncede bir çok işe atıldık ve işlerimizden tonlarca para kazandık. Sizde gelin pişman olmazsınız.

Conquistador

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaş profesyonel yazarları emeklerini çalmak için arıyor. Kendisine 20 TL değerinde makale yazdım, ödeme falan yapmadı.. Siz de emeğinizi çaldırmayın..

ygt41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Defol bu forumdan! Kimsenin emeğini yiyemezsin burdan artık

eminszer

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar maalesef bende mağdrulardanım. Bunun forumdan atılması lazım. 11 sağlık makalesi kendisine yazdım. ardından daha kelime yollayıp makale yazdıracağını söyledi ama nafile ne para ne de makale başlıkları yokk... emeğinizi bunlara kaptırmayın. Bu tür kişilerin foyasını ortaya çıkaralım... bunlara prim yok... Adı da bu adamın furkan... Boran adında facebook kullanıyor ne olduğu belli değil...

ygt41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumları kontrol ediyorlar zaten her gün gerekeni yapacaklardır...

ygt41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tesadüfe bak... Benimkisi de yapılmamış

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5