İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profesyonel YouTube Video Upload Hizmeti İzleme Garantili

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
youtube_logo_670.jpg

Merhabalar ;
YouTube hesaplarınıza videolar yüklüyorum. Sosyal medyada paylaşıyorum ve bloglarda yayınlıyorum.

Yüklediğimiz videolar %100 Adsense onaylı yasal videolardır. Bütün videolarınızı teker teker düzenleyip hiti yüksek sayfalarda paylaşıyoruz. Böylece hem izlenme sayınız artıyor , hemde Adsense kazancınız !

500 Video = 10 :tl ( +50 Hediye Video )
1000 Video = 18 :tl ( +100 Hediye Video )
2000 Video = 27 :tl ( +200 Hediye Video )
3000 Video = 40 :tl ( +300 Hediye Video )
4000 Video = 45 :tl ( +400 Hediye Video )
5000 Video = 60 :tl ( +500 Hediye Video )
10000 Video = 100 :tl ( +750 Hediye Video )

Müşterilerimizin Yorumları :

arkadaş temiz iş çıkardı

Arkadaş Çok güzel iş çıkardı.. 1000 Video daha alıcam şimdi

Paket alindi ilginizden dolayi tesekkur ederim Hayırlı işler

Ödeme : Paypal , Yapı Kredi EFT , Mobil ödeme (avea tl)

Yunusm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamen yabancı içerikli +18 ve telif hakkı içermeyen 1000 video istiyorum adsensede kazanç getirebilicek videolar olursa sevinirim.

taskiran

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
pm gönderdim. ilgilenilirse memnun olurum. gayet güzel bir hizmete benziyor.

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
kusura bakmayın 3 gündür internet bağlantımda sorun vardı. ilgilenen arkadaşlara dönüş yapıldı.

ayside

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arkadaşa kesinlikle güvenmeyin. işten memnun kaldığım takdirde sürekli video isteyeceğimi söyledim ve 5000 video = 25 TL olacak şekilde anlaştık. Önce para sonra iş dedi. Neyse sorun değil msnde görüşürken onu da gönderdim. Parayı gönderir göndermez msnde ne yazdım ise cevap vermedi. Özel mesaj attım mail attım hiç bir şekilde yanıt alamadım üstelik de online olduğunu görüyorum. o akşam iş sabaha biter demişti. neyse ertesi gün döndü ve internette sorun çıktı dedi. Bugün biter dedi. Sonuç itibariyle 2 gündür halen rapor bekliyorum. Ancak hiç bir şekilde video upload edildiğine dair geri bildirim alamadım. İşi kesinlikle yapmadığını düşünüyorum. Şayet yapıyorsa da benim işimi yapmadı ve dediğim gibi yapıyorsa da zamanında yapmıyor. Bence berk birkan isminde olan bu çocuğu iyi araştırın derim. Link vermek ne kadar doğru bilmiyorum. Ancak başka forumlarda dolandırıcı olduğunu söyleyen bir çok kişi var.

Takedown

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
tavsiye ediyorum yararlı kazanç elde etmenin bir diğer yolu, videolarda web siteniz varsa eklettirin açıklama olarak 2 günde backlin alırsınız youtubeden

Yunusm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sakın inanmayın parayı gönderdim videoları yüklemiyor şuan hem tanığım olan bilgisayar programcılarla iletişime geçtim mail adresi bilgileri elimde bulunuyor ve yasal hakkımı kullanıcam bilginiz olsun

Roul

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaşlar sakın inanmayın parayı gönderdim videoları yüklemiyor şuan hem tanığım olan bilgisayar programcılarla iletişime geçtim mail adresi bilgileri elimde bulunuyor ve yasal hakkımı kullanıcam bilginiz olsun

Yaptıgınız Ödemelerle İlgili Kişi Adına Sikayet Konusu Olusturursanız Geekli incelemeler Yapılır ve Gereği yapılacaktır İyi Forumlar

taskiran

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
kendisini facede de bulabilirsiniz.sitesi de mevcut. her türlü ulaşabilirsiniz kendisine.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5