İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Profil Kasma Yöntemi Günde Organik 1.5 saatte 1000 kişi 3 saatte 2000 kişi !!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muammer66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni Konu: http://forum.iyinet.com/facebook/19...ngel-v-s-engelini-asan-online-people-jet.html

Merhaba arkadaşlar!
Yeni keşfettiğim ve kodladığım firefox arkadaş kasma yöntemimi satışa sunuyorum.
Herhangi bir program değildir.
Organik Üye çeker!!

STOK: 23

İlk 3 Kişiye 10 TL Sonrakikere 15 TLdir!!!!!

iletişim: PM, [email protected]

Bağzı forum sitelerinde bu tür konular var ve çoğunluğu patlamış en ucuz 30TL . Yorumlarda yarım saatte 30 diyorlar. Ancak bunda daha fazla :D

50 liraya alınan programların verim alınmadan çöp olduğunu bir çok kişi biliyor olmalı , bu koda 15 TL vererek istediğiniz zaman çalıştırabiliyorsunuz . Bu çöp olmaz mı diyen arkadaşlarımız olucak elbet , fakat online people uygulaması kapanmadan yada uygulamada doğal olarak sorun vermeden , istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar rahatlıkla kullabilirsiniz . Fakat bu çalışırken Mozilla Firefox üzerinden başka işlemler yapmanız çok zordur , yeni sekme açıp tekrar bir işlem yapmanız zor . Ancak yeni bir Mozilla Firefox sayfası açarak diğer işlemlerinizi ve işlerinizi yapabilirsiniz .

Bazı arkadaşlar ; bölge , yaş , cinsiyet yada yaş seçimi yapamıyormuyuz diyecektir elbette . Oda özel isteklere göre ek bir ücret talep etmeden yapabilirim diye düşünüyorum .

Bu ile fake hesap kasıp 5000 kişi yaptıktan sonra abonede çoğaltabilirsiniz. Hesaptaki kişiler gerçek kişiler ve aktiftir. Sürekli sizle tanışmak isterler :D

Şunu söyleyeyim sorun makrolar normalde sürekli sorun cıkarır ama bunda sorun çıkmaz. Ve hızlıdır. Sınırsız hayran olursunuz.

saglamkazanc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firefox dediğinize göre imacros eklentisiyle oluşturmuş olduğunuz makro. Makrolar çalışıyor ancak sürekli sorun çıkarıyor. Umarım sizde bu sorun yaşanmaz. Hayırlı satışlar.

muammer66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biliyorum bu çok hızlı ve 0 sorun çıkartıyor sınırsız hayran eklersin ama sorun 0.

Ekleme: Detaylar konuya işlenmiştir.

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Dikkatli olun arkadaşlar. Team viewer ile bağlanıp görmeden almayın. Konuyu kimin açtığını iyi biliyorum da neyse.

muammer66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dikkatli olun arkadaşlar. Team viewer ile bağlanıp görmeden almayın. Konuyu kimin açtığını iyi biliyorum da neyse.

Gösteririm arkdaşım :D ne sıkıntısı olacak :D Daha önce böyle bişey yapmadım saten yeni üyeyim. Bahsettiğin kişi ben değilim söyleyeyim.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
49 yaşında bu işi yapan hiç kimseyi görmemiştim :)

HELAL OLSUN DAYIIII YÜRÜ BE KİM TUTAR SENİ :D

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Açıklamanıza göre iMacros kulanıyorsunuz. Hatasız dediğinize görede hata bastırma kodu kullanıyorsunuz. Bence yaptıgınız yanlış. Eğer, yanlış düşündüğümü düşünüyorsanız bilgilendiriniz.

muammer66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden yaptığım yanlış? o kod nedir? ben kullanıyorum ve memnunun herhangi bir yanlışla karşılaşmadım?

H

halilarici

Misafir
Gösteririm arkdaşım :D ne sıkıntısı olacak :D Daha önce böyle bişey yapmadım saten yeni üyeyim. Bahsettiğin kişi ben değilim söyleyeyim.

49 Yaşında.Z kullanmayı bilmiyor.Paranormal Aktivitidende korkuyordur.

Ekleme: Ekleme:15 Tllik kod bumu:Kod texti
Bakın buysa boşa satın almaya gerek yoktur.

Ekleme: Yada
Erkekleri eklemek için:
Kod:
VERSION BUILD=7401004 RECORDER=FX
TAB T=1
URL GOTO=http://www.friendmonster.com/ou//usersframe.aspx?userlist=global&search=true&agemin=-&agemax=-&country=Turkey&relationshipstatus=-&gender=Male&city&op_sig_locale=tr_TR&op_sig_session_key=AAAAAAbSxcPwBAL0e6eubeltODSXoCVUD6QOeRVTWAXr9pyxunkjDWDkdm9EiVGJrHgSmtXE4Ewts2b8ZBZBdh8009liQEgrJAx9YfwsD7bA1PZAXLZCh&op_sig_user=100003116284685&op_sig=
TAG POS=1 TYPE=SPAN ATTR=CLASS:square
TAB T=2
FRAME F=0
TAG POS=2 TYPE=DIV ATTR=TXT:Hayranı<SP>Ol
TAB T=2
TAB CLOSE
TAB T=1
Kızları eklemek için:
Kod:
VERSION BUILD=7401004 RECORDER=FX
TAB T=1
URL GOTO=http://www.friendmonster.com/ou//usersframe.aspx?userlist=global&search=true&agemin=-&agemax=-&country=Turkey&relationshipstatus=-&gender=Female&city&op_sig_locale=tr_TR&op_sig_session_key=AAAAAAbSxcPwBAAC265OZBZAkn7lYbc1ZB8JDC5C83g0NZCelJZAqZCnr7N4B7Bpj31d3VltY3dETZCP1mU2945mbkeHjFnuZCPjjUFkTYhZARFwiBzZApoJXem&op_sig_user=100003116284685&op_sig=
TAG POS=1 TYPE=SPAN ATTR=CLASS:square
TAB T=2
FRAME F=0
TAG POS=2 TYPE=DIV ATTR=TXT:Hayranı<SP>Ol
TAB T=2
TAB CLOSE
TAB T=1

kodlardan biri mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi