İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Profosyonel imleme 100 imleme 5 tl

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-Öncelikle Herkese Merhaba Yeni nesil imleme hizmeti saglamaya karar verdim iyinet ailesine.
-İmleme yapildikdan sonra yükselişe geçeceginize garanti veriyorum. imleme yapacagim siteler tamamen dofollow dur kesinlikle cöp siteler asla degildir imleme yaptiracak arkadaşlarda göreceklerki cöp siteler olmadıgını.
Alt sayfalarda çok etki gösteriyor altsayfalarınızı kastirmanızı öneririm ilk başta hit almak istediginiz bir kelimede.

imleme yaptiracak siteler kesinlikle a******t siteler vs olmamalıdır. yasa dışı siteler asla eklenememektedir.
Rapor 3 gün sonra teslim edilecektir, 3. günü kesinlikle rapor teslim edilecektir.

Sipariş verenleri burda listeleyerek kimin ne zamanda raporu alacagına açıklık getirecegim.

Evet Kaliteli 100 imleme 5 tl

Ödeme paypal veya misli.

raporlardan örnek görüntüler.

Uploaded with ImageShack.us

5k blog backlink 5 Tl

300 makale 5 tl

msn. [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5