İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Program download Scripti (php)(Ihtiyac)

araskoray

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ortada benim anlatımımdan kaynaklanan bir yanlış anlama var.inndir.com un scriptini aynısı dediğim aynısını yazdım.yapı, işlev olarak aynı yani.marez falan da değil.script tamamen sağlam ve çalışır durumda.yukleyelim.com'u inceleyebilirsiniz...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesaj yazan arkadaslara tesekkurler
buraya yazmayi unutmusum Ceaser ile anlastik bitirmistir herhalde simdiye scripti :)

K

Kayıtsız Üye

Misafir
1SiteaL Download Script

Merhaba arkadaslar 1Siteal'in ilk hazır sistemi ile sizlerleyiz. ilk sistemimiz olan 1SiteaL DownloadV1 scripti ister görüntüsü ile ister sistematik çalışması ile ve yönetim panelindeki sade ve kolaylık ile çoğu kişinin aradığı sistem olduğunu düşünüyorum.

Sitenin Altındaki Bu Sitede 1SiteaL Download Sistemi Kullanmıştır. Yazısını silmemek şartı ile kullanabilirsiniz.

Demo Adresi : http://www.1siteal.com/download
Download Adresi : http://www.1siteal.com/dosyalar/1SiteaL-DownloadV1.rar
Script Özellikleri:

1. Eklediğiniz dosyalar script ise test linkini devreye alabiliyorsunuz.
2. Dosya ücretli ise indirme yerine Dosyanin bulundugu siteyi inceleme linkinin devreye girmesi.
3. Kırık link bildirimi
4. Ziyaretçilerin dosya ekleyebilmesi (Admin onaylı)
5. Dosya Görüntüsü ekleyebilme (Resim Upload Sistemli)
6. sol menü, site üst ve google adsense reklam gösterim sistemi.
7. Etiket sistemi anasayfada linkleme.
8. Ziyaretçilerin arkadaşlarına Dosya tavsiye edebilmesi ve Editörün anasayfada dosya tavsiye edebilmesi.
9. Dosya listelemede dosya adı başlığında Sisteme göre ikon gosterimi.
10. Webmasterlere son Eklenen 10 dosya ve En Çok indirilen 10 Dosya kodu verebilme.
11. iletişim formu (Mail'e gönderme)
12. Full yönetim Admin paneli

Kurulum :

Kurulumu çok kolay yani eskisi gibi tek tek dosyalari açip veri yollarinida degismeye gerek yok. Ayar.asp dosyasini açip bütün ayarlarınızı oradan yapabilirsiniz.

yukle.asp de 146. satir ile upload.asp de 102. satir path yollarini degismeyi ve upload klasörüne yazma izni vermeyi unutmayin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi