İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Program İndirme Sitesinde Ücretli İçerik Girecek Arkadaş Arıyoruz

indirapp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle bu tarz forumlarda ilk kez bulunuyorum bundan dolayı yaptığım bir hata olursa forum yetkililerinden ve sizlerden özür diliyorum.
Ben bundan önce bir çok program indirme sitesinde görev yaptım ve 13.11.2013 tarihinde bir program indirme sitesi açtım. Üniversite arkadaşlarımla açtığım bu site ile şuanda 3 kişi ilgilenmekteyiz. Piyasada sizinde bildiğiniz gibi bir çok editörlük vs. tarzı iş fırsatı bulunmaktadır. Bizde şuanda içerik girebilecek arkadaşlar arıyoruz tabi ki farklı fikirleriniz var ise bunları da değerlendirebiliriz .
Bütün başvurular olumlu/olumsuz değerlendirilecektir.
Websitemize öncelikle göz atıp daha sonra yapabileceğiniz işi bize söyleyip başvurunuzu mail adresimize gönderiniz.
Başvurunuzda Adınız, soyadınız, mesleğiniz, yaşınız, yaşadığınız il, sitemizde yapabileceğiniz iş fikirleri ve bunun yanında size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi (mail,telefon,facebook vs. ) paylaşırsanız seviniriz . İyi günler dileriz.
Website Adresi: www.indirapp.com
Başvurunuzu göndereceğiniz e-mail adresi: [email protected]
ÖNEMLİ NOT: Sitemizde bulunan iletişim formu şuan için aktif değildir lütfen bu mail adresine başvurularınızı gönderiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5