İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Program İndirme Sitesine Editör

poseidon0731

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.Şu an beta sürümü yayında olan program indirme sitesine editörler aranmaktadır.Sabit ücret yoktur.Sistemimi kendim yazdığım için ve güvendiğim için ilerde oluşacak yüksek reklam gelirleri editörlere uygun olarak belirlenecek oran doğrultusunda eşit olarak paylaştırılacaktır.Lütfen kendine güvenen, özgün olmayı seven ve olgun kişilerin pm atmalarını rica ediyorum.

c00lvin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.Şu an beta sürümü yayında olan program indirme sitesine editörler aranmaktadır.Sabit ücret yoktur.Sistemimi kendim yazdığım için ve güvendiğim için ilerde oluşacak yüksek reklam gelirleri editörlere uygun olarak belirlenecek oran doğrultusunda eşit olarak paylaştırılacaktır.Lütfen kendine güvenen, özgün olmayı seven ve olgun kişilerin pm atmalarını rica ediyorum.

Pm alabilir miyim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5