İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Program yazıyorum. Program İhtiyacı Olanlar İletişime Geçin

brkburak0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her türlü program yazabilirim. Üniversitelerde verilen ödevlerden tutun işiniz için gerekli alım satım programına kadar her türlü program yazıyorum.

İletişim İçin: [email protected]

atasay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba biz bir program yazdırmak istiyoruz as3 ilede olur java ilede yapabiliyorsanız mesaj gönderin lütfen.

özet:
bir ekran olacak ve ekranda bir obje olacak maus ile ekranda nereye tıklarsak obje oraya gidecek ve bu ekran mutliplayer olacak yani başka bilgisayarlardanda o ekrana bağlana bilecek

ertem_crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
her türlü program derken ? yapay sinir ağlarında bilgiliysen görüşebiliriz

pcarcade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer 19 yaşındaysan ve her türlü programı yazıyorsan helal olsun ne diyeyim.

Yilmaz Bey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu şahıs dolandırıcıdır arkadaşlar. Bir program için anlaştık, kendisi programı bitirdiğini söyleyip resimlerini gönderdi. Bende ödemesini gönderdim ama gönderdiği program sadece form olarak oluşturulmuş bir exe dosyası. Ne maillerine ne telefonlarına nede mesajlara cevap veriyor. Kısaca dolandırıcının tekidir bilginiz olsun. İsteyen olursa banka dekontu ve mail yazışmalarını gönderebilirim. Burak Kocatürk isimli yaziliminadresi.net sitesinin sahibi olan bu kişiye inanmayın, kandırılmayın..

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bu şahıs dolandırıcıdır arkadaşlar. Bir program için anlaştık, kendisi programı bitirdiğini söyleyip resimlerini gönderdi. Bende ödemesini gönderdim ama gönderdiği program sadece form olarak oluşturulmuş bir exe dosyası. Ne maillerine ne telefonlarına nede mesajlara cevap veriyor. Kısaca dolandırıcının tekidir bilginiz olsun. İsteyen olursa banka dekontu ve mail yazışmalarını gönderebilirim. Burak Kocatürk isimli yaziliminadresi.net sitesinin sahibi olan bu kişiye inanmayın, kandırılmayın..

Elinizdeki kanıtlarla birlikte şikayet konusu açınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5