İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Program Yok Hile Yok! Sitenize Organik Hit kazandırın!

yalcnuygur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar!

Bugün sizlere ücretsiz organik hit kazanma sitesini kullanımını ve detaylarını anlatıcağım.

Hitlerin tamamı organik olup tamamı da gerçektir. Bu sizin Alexa sıralamanızı düşürür arama motorların da bir üst sıralara çıkmanızı sağlayacaktır.

• Kredi kazanarak hit arttırabilirsiniz!
Evet arkadaşlar programını indirip Puan kazan kısmına geldiğinizde kendisi otomatik kazanmaya başlayacaktır. Youtube reklamları ve başka sitelere girişleriniz ile kredi kazanacaksınız. Bu Bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermez veya sitenizi kötü yönde etkilemez.

• Sadece Sitemi?
Tabi ki hayır arkadaşlar. Sitenize ve Youtube Videonuza izlenme kazandırabilirsiniz.

• Açıklama
Bir web sitesi açtınız ve sitenizde yeni olduğu için kimseler gelmiyor mu? Satmanız yada tanıtmanız gereken her cinsten ürünler, mal ve malzemeler var ama kimselere ulaşamıyor musunuz?
Bu program tam size göre kullanımı kolay ve bir o kadar basittir. Web sitenizi ekliyorsunuz. Her ziyaretçi için ne kadar puan düşmesini istiyorsanız ve hangi ülke, cinsiyetten sitenize girilme istiyorsanız ayarlarınızı yapıyorsunuz.
Tavsiyem tüm ülkeler ve cinsiyetler olacaktır.

Alttaki referans linke tıklayıp bana da destek olursanız çok memnun kalırım arkadaşlar. Yapamadığınız bir şey olursa mesaj atabilirsiniz.
Bu sitede yeniyim ve bir çok paylaşıma imza atacağım.

Referans Link: http://www.addmehits.com/?ref=170

Teşekkürler!

goko123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar!

Bugün sizlere ücretsiz organik hit kazanma sitesini kullanımını ve detaylarını anlatıcağım.

Hitlerin tamamı organik olup tamamı da gerçektir. Bu sizin Alexa sıralamanızı düşürür arama motorların da bir üst sıralara çıkmanızı sağlayacaktır.

• Kredi kazanarak hit arttırabilirsiniz!
Evet arkadaşlar programını indirip Puan kazan kısmına geldiğinizde kendisi otomatik kazanmaya başlayacaktır. Youtube reklamları ve başka sitelere girişleriniz ile kredi kazanacaksınız. Bu Bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermez veya sitenizi kötü yönde etkilemez.

• Sadece Sitemi?
Tabi ki hayır arkadaşlar. Sitenize ve Youtube Videonuza izlenme kazandırabilirsiniz.

• Açıklama
Bir web sitesi açtınız ve sitenizde yeni olduğu için kimseler gelmiyor mu? Satmanız yada tanıtmanız gereken her cinsten ürünler, mal ve malzemeler var ama kimselere ulaşamıyor musunuz?
Bu program tam size göre kullanımı kolay ve bir o kadar basittir. Web sitenizi ekliyorsunuz. Her ziyaretçi için ne kadar puan düşmesini istiyorsanız ve hangi ülke, cinsiyetten sitenize girilme istiyorsanız ayarlarınızı yapıyorsunuz.
Tavsiyem tüm ülkeler ve cinsiyetler olacaktır.

Alttaki referans linke tıklayıp bana da destek olursanız çok memnun kalırım arkadaşlar. Yapamadığınız bir şey olursa mesaj atabilirsiniz.
Bu sitede yeniyim ve bir çok paylaşıma imza atacağım.

Referans Link: http://www.addmehits.com/?ref=170

Teşekkürler!

katılıyorum

sistemdeki bazı siteler ve istatistikleri

sekerke**i.com

Global 5,019,871
Turkey 55,517
link: 1
Google Indexi:25

a*dm***ts.com

Global 600 bin
Turkey 7000 - 8000
link: 35
Google Indexi:35

b*nu*nd*r.net

Global 1.5 m
Turkey 30 bin
link: 10
Google Indexi:266

atlas14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sitelerin çoğunu kullandım ama zararıda olmuyor yararıda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5