İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Programlama ile Ilgili Dosya Gizleme Ücretli Yaptıralacaktır

nexo55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar konuyu nereye açayım bilemedim modoratörler dogru yere koyarlarsa sevinirim benim istedigim bir dosyayı işlevlerini kaybettirmeden deyiştirecbilecek biir varmı diyecektim mesela işte resim.jpg diye bir resim dosyamız var bu dosyayı resim olarak kimse açamayacak kimse kullanamayacak sadece ben izin verirsem kullanabilecek yada bir sürü dosyayı işlevlerini kaybettirmeden toplamak gibi mesela bir programınız var tüm dosyalarını bi r dosyaymışi gibi göstermek ve o dsoyayıda kimse açamaması lazım anlatbildimmi bilmiyorum ama programlamayla ilgili bir şey galiba ben yaparım diyen olursa pm yada konunun altına mesaj atsın

E

Erturk

Misafir
Oncelikle şu iki soruyu sorayım.

1 - Desktop mu olacak Web tabanlı mı?
2 - Windows için mi olacak Linux için mi?

nexo55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevablıyorum bunun ne php ne asp ile ilgisi yok bu bilgisayarla ilgili programlarla ilgili bir şey bir dosyayı benden başka kimse açıp kullanamasın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5